Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dětský nábytek pro piráty z Karibiku

Hledáte originální vybavení dětského pokoje kluka, nebo dětského pokoje více kluků sourozenců? Hledáte něco jiného než je běžně na trhu pro zařízení studentského pokoje? Máme pro vás inspiraci a to nábytek s tématikou pirátů a vším co s tím souvisí. Opravdu originální nápad, který malým klukům i dospívajícím chlapcům rozhodně udělá radost. Na výběr je řada samostatných dílů nábytku a vy tak můžete nejrůzněji kombinovat a sestavovat vlastní návrhy interiéru. Jen ze samotných typů postelí si lze vybrat hned z několika provedení a rozměrů. Jak tedy zařídit opravdu originálně interiér pro piráty z Karibiku?

 

Nejen dětský nábytek, ale i zábava

Cílem výrobce bylo přinést dětem takový pokojíček, který by byl opravdu jejich útočištěm, v kterém by se cítili velmi dobře a motivoval je také k rozvíjení fantazie, nejrůznějším hrám. Dětský nábytek je v podstatě rozdělen do dvou věkových skupin. Pro předškoláky a školáky a pro již dospívající chlapce, kdy designéři nábytku už více upustili od dětského pirátského motivu, ale nějaké prvky zachovali ovšem v přiměřené podobě.

 

                                       

 

Sami můžete posoudit rozdíl mezi návrhem studentského pokoje na první fotografii a dětským pokojem na fotografii druhé. Rozhodně je a měl by být znát. Dospívajícímu chlapci těžko udělá radost postel v podobě pirátské lodi a psací stůl v podobě žraloka, naopak malému chlapci tímto nábytkem uděláte nesmírnou radost. Studentský pokoj na našem prvním návrhu může být doplněn ještě o další díly nábytku z kolekce jako je třeba regál, psací stůl s nadstavcem, nebo truhla, kterou lze využít i jako pohodlný taburet k sezení. Velmi originální je i židle, která je vyrobena z masivu a kůže. Postel si můžete pořídit v rozměru 120x200 cm, nebo v rozměru 140x200 cm a je dostupný také šuplík pod postel, který lze využít jako klasický úložný prostor či jako přistýlku.

 

Oproti tomu dětská postel v podobě pirátské lodi nabízí pouze rozměr místa na spaní 90x190 cm, jelikož dospívající chlapec určitě v takové posteli stejně nebude chtít spát a taji pravděpodobně vyměníte. Ovšem pořízení pirátské lodi stojí za to a váš malý pirát bude rozhodně nadšený. V nabídce této kolekce je samozřejmě řada jiných dětských postelí, nebo jsou i postele s přistýlkou či dokonce patrová postel pro piráty. Psací stůl sám o sobě je opravdu v tradičním dětském motivu. Zlý žralok, jehož zuby designéři rafinovaně využili pro umístění led osvětlení. Pracovní plocha je rozměrově dostačující i pro dítě školou povinné.

 

                                                                        

                                        

 

Spojení dřeva borovice a dekorací z látky v modrém odstínu se belgickému výrobci opravdu povedlo. Celý návrh působí velmi elegantně. Postel je v ceně s roštem pro matraci o velikosti 90x200 cm a také s látkou kolem lůžka, baldachýnem nad postelí a třemi kapsáři na zavěšení. Látkové dekorace s motivem vesmíru jsou do dětského pokoje kluka tím pravým. A jako doplněk ještě můžete pořídit velmi módní záležitost a to dekorace pro možné zavěšení na stěnu v podobě plyšáka. Návrh pokojíčku, kde neposedný kluk najde i kromě místa na spaní také zábavu. Materiál dřevo borovice je zachován díky transparentnímu nátěru, ale v nabídce belgického výrobce najdete také dětské postele v bílém, nebo tmavě šedém provedení. Dodání dětské postele v dílech s nutností montáže dle návodu.