Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dětské potřeby pro miminka ve vysoké kvalitě značky Roba

Pro miminko je třeba ještě před narozením a některé věci až po narození, pořídit vždy v té největší kvalitě. A pokud máme představit dětské potřeby pro miminka tak jsme zvolili německou známou značku Roba, které je všeobecně známá a uznávána především pro jakost, zdravotní nezávadnost a design. Samozřejmě, že vše z široké nabídky produktů tohoto německého výrobce s dlouholetou tradicí je opatřeno řadou certifikátů. Dnes chceme tuto známou značku dětských potřeb pro miminka až pro děti do čtrnácti let představit. Nejedná se jen o nábytek jako takový, ale celou řadu nejrůznějších doplňků, které jsou velmi praktické a nápomocné a u některých "vychytávek" jsme ani donedávna nevěděli, že existují. Ucelená nabídka kolekce dětských potřeb a dětského nábytku bude dnes zaměřena na děti od narození do pěti let.

Dětské potřeby pro miminko

Co vlastně jsou dětské potřeby pro miminko? Pro nastávající maminky, které čekají první přírůstek do rodiny to je věříme určitě složité vybrat a hlavně dnešní nabídky nabízí i věci, které se tváří jako potřebné, ale zase až tak k potřebě nejsou. Rozhodně pokud se právě chystáte pořídit výbavičku pro miminko tak mezi zásadní patří vybavení dětské postýlky, čímž máme na mysli prostěradlo, přikrývku a bezpečnostní lemování kolem postýlky. V prvním roce života by miminko nemělo spát na polštáři, ten se doporučuje až v druhém roce života. Dále potřebujete spací vak na miminko, samozřejmě řadu oblečení, ale rovněž podložku na přebalovací pult, miminko by také mělo míst své ručníčky. Z nábytku to je již zmiňovaná dětská postýlky a zásadní je přebalovací pult a komoda či šatní skříň na oblečení. Nemusíte zařizovat pokud nechcete celý dětský pokoj se vším všudy a nemusíte třeba pořizovat baldachýn nad postýlku, nebo vak na pleny. Vše lze vyřešit jiným způsobem. 

 

                         

 

 

Jsou ale věci, které sice až tak k životu miminko nepotřebuje, ale rozhodně bychom je vám doporučili. Třeba kolébku na zavěšení, kterou představujeme na ilustrační fotografii. Houpání uklidňuje a to už věděly i naše babičky. Houpání navíc napomáhá usínání, takže pokud máte dítě, miminko, které problematicky usíná, jakýkoliv houpací pohyb je výhrou nejen pro něj, ale i pro rodiče, kteří si na chvíli vydechnou. Nabídka nejrůznějšího doplňkového zboží je opravdu široká a my jsme ale vybrali pouze to, co je nezbytně nutné aby jste ve výbavičce měli. Proč zbytečně utrácet za hlouposti a cetky, miminko roste jako z vody a čeká vás ještě vybavení dětského pokoje pro předškoláka, pak školáka a jako poslední bude potřeba vybavení dětského pokoje pro studenta, říká se také často studentský pokoj. 

 

                                                                                      

 

V dnešní době ale najdete i řadu velmi moderních potřeb, které jsou opravdu velmi praktické. Jako například mobilní přebalovací pult s vaničkou. Rodiče si ji nemůžou vynachválit. Vylévání vody je velmi jednoduché, pomocí hadičky ve spodní části. Vše je hezky po ruce, manipulace s miminkem snadná a především bezpečná. tento produkt, které řadíme mezi trendy dětské potřeby vám pro vaše miminko doporučujeme. Nezabírá ani moc místa, jelikož vaničku díky pojezdům velmi snadnou pod přebalovací pult zase zasunete. je dobře i to, že se nemusíte k miminku shýbat, ale pult a vanička jsou v komfortní výšce, takže vás nebudou bolet záda.

 

Dětské potřeby pro předškoláka

Ve věku mezi třetím a pátým až šestým rokem života se z miminka stává předškolák. je třeba se začít zaměřovat na jeho správný vývoj, podporovat jeho fantazii a šikovnost. jako prodejci odrazuje od nejrůznějších rádoby inteligentních hraček na baterku. Naopak podporujeme klasické hračky, nejlépe z masivu, které vyvíjí dětskou fantazii především v tom, že je dítě nuceno něco dělat samo. Hra není jen o zmáčknutí nějaké knoflíku. A s blížící se školní docházkou je dobré začít dítě učit alespoň na čtyřicet minut denně sedět. Možná se někteří z vás budou divit, ale u velmi živých dětí je i těch deset minut mnohdy problém v jednom kuse usedět na místě.

 

                        

 

V nabídce značky Roba představujeme i hračky, které podporují třeba manuální zručnost malého dítěte. Je nuceno brát do malých prstíčků balónky, někam je umístit aby se skutálely dolů a věřte nebo ne, pro dvou až tříleté dítě je to výkon. Možností jak podporovat zdravý vývoj dítěte je hodně, ale při výběru hraček je třeba přemýšlet. Věříme, že nabídka velmi kvalitních potřeb německého výrobce se vám bude líbit a bude pro vás i vaše děti velmi inspirující. pro nás inspirující je a proto přidáme i řadu zcela originálních dílů dětského nábytku.