Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dětské jídelní židle tak, jak je možná neznáte

Mezi již dnes tradiční potřeby do výbavičky pro miminko patří dětská jídelní židle. Je potřebná, praktická a především pro miminko bezpečná. Dětská jídelní židle je doplňkem, který se rozhodně vyplatí, vaše miminko se naučí správně sedět a při jídle bude mít pohodlí. Na dětské židli se opravdu nesnažte ušetřit a už vůbec nenahrazujte dětskou jídelní židli tak, že na klasickou jídelní židli pro dospělého umístíte několik polštářů. Je to velmi nebezpečné pro miminko. Každá dětská židle má za cíl především bezpečnost miminka. Německý výrobce navíc nabízí takové dětské židle, které hned po narození miminka využijete jako jídelní židli, po té jako klasickou dětskou židli pro předškoláka, později jako dětskou židli k psacímu stolu pro školáka a na samotný závěr jako židli pro studenta, dospělou osobu, jelikož židle má nosnost až 90 kg. Německý výrobce tak nabízí možnost, jak ušetřit nemalé finanční prostředky tím, že od narození miminka, až po jeho dospělost používáte stále stejnou židli a to je možné také díky vysoké kvalitě. Pokud vás nebaví pořizovat dětský nábytek jen na několik měsíců, což je časté především u potřeb pro miminka, dnes máte možnost i nábytek pro miminko využívat řadu let. Stačí pouze pořídit multifunkční systém, který můžete využívat na maximum.

 

Dětská jídelní židle od narození až po dospělost

A jak vůbec taková dětská židle vypadá a jak ji lze využívat? německý výrobce nabízí dětskou židli, kterou lze dát do čtyř poloh. Tím jak židli nastavíte, takovým způsobem ji využíváte. Když se miminko narodí, sedák je v nejvyšší možné poloze a navíc je zde bezpečnostní zábrana, aby dítě z židle nespadlo. Když je miminko už větší, sedák snížíte a zábranu odstraníte. Když je dítě školou povinné, sedák opět snížíte a odstraníte i opěrku nohou, která již ztrácí smysl. Posledním krokem je poloha židle již pro dospělou osobu. Vše nejlépe nastíní naše ilustrační fotografie.

 

                                

 

 

Systém, který u této dětské židle německý výrobce nabízí je velmi praktický a funkční. Dětská židle, potažmo také židle pro dospělou osobu je velmi kvalitní, vyrobena ze dřeva borovice. Povrchová úprava vodou ředitelným lakem, dětská židle je tak 100 % přírodním produktem. V nabídce najdete hned několik odstínů této dětské židle, ovšem bílá patří již tradičně k těm nejoblíbenějším. V nabídce židlí také najdete hned několik variant, levnější, dražší, ty které využijete opravdu jen po dobu, kdy je vaše dítě miminkem. Záleží tedy na vás, kterou si vyberete. Zda klasickou dětskou židli jen s možným využitím na dva či tři roky, nebo židli, kterou si jednoduše ponecháte k dalšímu využití. Nabídka je opravdu velmi lákavá i nízkou pořizovací cenou.

 

                          

 

 

Dětská jídelní židle je bezpečná pro vaše miminko

Jak jsme zmínili hned v úvodu, nepodceňujete pořízení dětské jídelní židle, je opravdu tím nejbezpečnějším způsobem, jak vaše miminko nakrmit. Další výhodou také je, že miminko či spíše už batole, můžete v jídelní židli nechat sedět aniž by jste u něho museli být. Samozřejmě musíte být poblíž. Ale pokud třeba potřebujete v kuchyni zrovna něco uvařit, dáte miminku nějaké jídlo na hraní aby se samo učilo krmit a vy si můžete v klidu udělat své. Miminko i s bezpečnou židlí je stále u vás, tedy poblíž. Ale jak poznat, která dětská jídelní židle je bezpečná. Tak především dětská židle musí mít certifikát bezpečnosti, který si vždy u prodejce nábytku vyžádejte. Pokud je k dispozici certifikát bezpečnosti a kvality, máte vyhráno. Můžete mít jistotu, že židle je pro vaše miminko opravdu bezpečná.

 

                                                                                             

 

 

Kromě jídelních židlí pro miminko nabízí německý výrobce také postýlky, které lze využívat déle, než jen po danou dobu, kdy je vaše dítě malé. Až miminko postýlce odroste, můžete ji přeměnit na klasickou postel a máte zajištěno spaní pro vaše dítě ne na tři roky, ale šest let. Německý výrobce nabízí dětský nábytek v samostatných dílech, který osloví zejména ty z vás, kteří nemáte v plánu zařizovat před narozením miminka kompletní dětský pokoj, ale volíte raději postýlku umístěnou v ložnici. Dětský pokoj můžete zařídit až v momentě, kdy je vaše dítě větší a poznáte, co má rádo, které barvičky se mu líbí a to již může být jakýmsi pomyslným vodítkem k tomu, jak vybavit už dětský pokoj pro školáka. Nabídka je rozhodně velmi široká a možností celá řada.