0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská šatní skříň pro kluka Berry 10.110.1002

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0099-2016
10 949 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 199 cm
Šířka: 90 cm
Hloubka: 58 cm
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub, béž, bílá-modrá lišta
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Kvalitní šatní skříň do dětského pokoje miminka chlapečka

V kolekci značkového dětského nábytku Berry najdete celou řadu samostatných dílů pro možné vybavení dětského pokoje miminka a to holčičky i chlapečka. Představuje šatní skříň s dodáním modrého odstínu, tedy vhodnou pro umístění do dětského pokoje miminka chlapečka. Skříň uplatňuje opravdu dětský motiv a to nejen spojením odstínů, ale také úchytky, které mají podobu medvídků. A pokud chcete využívat skříň až do dospělosti vašeho teď malého chlapečka a to samozřejmě lze, stačí úchytky zaměnit za něco méně "dětského". Alternativou pro holčičky je pak šatní skříň s růžovým odstínem, stačí pouze horní lištu otočit, jelikož je oboustranná. V kolekci najdete i rozměrově větší variantu šatní skříně a samozřejmě nechybí další nábytek pro vybavení dětského pokoje miminka jako kompletního interiéru.


Tip Aldo: rozkládací dětská postýlka na klasickou dětskou postel


Výrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let klade kromě kvality důraz také na originalitu, zdravotní nezávadnost a praktické využití nábytku. Šatní skříň je vyrobena z mdf desky. Dodání dětské skříně v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská šatní skříň Smoozy 2D

Dětská šatní skříň Smoozy 2D

Dostupnost:
2 - 3 týdny
3 745 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.