0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská šatní skříň Douce Nuit P0U.171

Výrobce: Gaut
Kód: GA00148-2015
6 394 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 185 cm
Šířka: 67 cm
Hloubka: 56 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Šatní skříň menších rozměrů, ideální do pokoje pro miminko

V případě, že chcete vybavit dětský pokoj pro miminko opravdu se vším všudy myslíme si, že rozměrově menší skříň je ideálním řešením. V nabídce kolekce Douce Nuit od francouzského výrobce najdete i klasickou dvoudvéřovou skříň, kterou doporučujeme pořídit spolu s rozkládací postýlkou. Ta totiž zabezpečí místo na spaní až do předškolního věku dítěte. Pokud však máte v plánu využívat dětský pokoj jen opravdu do doby, než miminko postýlce odroste, je dostačující pořídit skříň menší a tedy i levnější. Skříň je policová a tím také více využitelná. Do tří let věku dítěte díky menšímu oblečení v podstatě věšákovou tyč potřebujete méně, ale i zde je k dispozici. Volba světlých odstínů je vhodná pro miminka, které se teprve okolnímu světu přizpůsobují. Líbí se nám motiv hvězdiček, který je na každém z dílů dětského nábytku kolekce Douce Nuit.

 

Uspořádání skříně: 2 police a šatní ční tyč, možná změna orientace dvířek

 

Francouzský výrobce jako představitel značkového dětského nábytku s certifikací samozřejmě klade velký důraz na kvalitu. Materiálem pro výrobu skříně se stala mdf deska, nechybí ani abs hrany. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská šatní skříň Little Town P69.173

Dětská šatní skříň Little Town P69.173

Dostupnost:
3 - 4 týdny
7 546 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.