Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rozkládací dětská postýlka Douce Nuit P0U.702

Výrobce: Gaut
Kód: GA00143-2015
10 357 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bílá-šedá
Výška (cm): 86 cm
Šířka (cm): 75 cm
Délka (cm): 144 cm
Prostor na spaní: 70 x 140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rozkládací postýlka rozhodně prodlužuje její možné využití

V posledních letech se výrobci snaží nábytek pro miminko změnit a to především v jeho možném, delším využívání než jen do tří let věku dítěte. Cílem je také snížit náklady na nábytek pro miminko, který nepatří k levným. Jedním z takových důmyslných dílů je i postýlka s možností rozložení na postel, kdy je zachován rozměr místa na spaní 70x140 cm. Minimálně do šesti let tak nemusíte  řešit změnu dětského pokoje, nemusíte ani měnit matraci. Díky možnému delšímu využití postýlky tak odsunete pořízení nového pokoje pro školáka v podstatě až na dobu, když už víte jaké má dítě zájmy a vkus. Dětský pokoj tak můžete zařídit lépe a můžete ho využívat až do dospělosti dítěte. Postýlka po rozložení je malou postelí stejného rozměru místa na spaní, pouze odstraníte bočnice. Miminko si tak příjemnějším způsobem bude zvykat na klasické spaní, pořád bude ve své postýlce. Ve velké posteli je tento přechod z postýlky náročnější.

 

Francouzský výrobce jako představitel značkového dětského nábytku s certifikací samozřejmě klade velký důraz na kvalitu. Materiálem pro výrobu postýlky se stala mdf deska, nechybí ani abs hrany. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Cena postýlky s roštem pro rozměr místa na spaní 70x140 cm. Doprava zdarma. K postýlce lze pořídit i velmi praktický šuplík.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Postýlka pro miminko bez možnosti rozložení

V nabídce kolekce Douce Nuit je k dispozici i klasická postýlka bez možnosti rozložení s rozměrem místa na spaní 60x120 cm. Pokud víte, že dětský pokoj chcete změnit na klasický už ve třech letech věku dítěte, pak vám nic nebrání v tom, pořídit postýlku bez dalšího možného využití. Nebo pokud pokoj pro miminko nemáte v plánu zařídit vůbec a chcete pouze postýlku třeba s umístěním do ložnice, pak je rovněž vhodná postýlka tohoto typu. V každém případě ať už se rozhodnete jakkoliv, ať pořizujete jen postýlku, nebo celý pokoj, zvažte ještě přebalovací komodu. Ušetří vám spousty starostí a je to ten nejbezpečnější způsob přebalování vašeho miminka.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.