Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka Kirsten P28.602

Výrobce: Gaut
Kód: GA0025
Klasický design ve velmi vysoké kvalitě. Francouzský výrobce nabízí ABS hrany, certifikáty jakosti a možnosti, které jsou zárukou.
nedostupné
10 025 Kč

Parametry produktu

Barva: dub-bílá
Výška (cm): 88 cm
Šířka (cm): 146 cm
Hloubka (cm): 79 cm
Prostor na spaní: 70 x 140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postýlka Kirsten P28.602

Kolekce Kirsten dětského nábytku pro miminka nabízí několik typů dětských postýlek. Od nejjednodušší, kterou nabízíme nyní, až po složitější, které najdete pod stejným názvem na našem e-shopu, či níže v tomto popisu. Francouzský výrobce klade důraz na detailní zpracování, kvalitu, ale především, jelikož se jedná o nábytek pro miminka, zdravotní nezávadnost a bezpečnost.

 

Dětská postýlka v základních parametrech

První půl rok života miminko převážně spí. Dětská postýlka musí být taková, abyste maximálně zabezpečili zdravý vývoj dítěte. Ten zajistíte také zdravotně nezávadným a kvalitním materiálem a správným výběrem postýlky. Taková je dětská postýlka z kolekce  Kirsten.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Postýlka patří do kolekce dětského nábytku pro miminka, znamená to tedy, že si můžete pořídit další samostatné díly pro eventuální sestavení kompletního dětského pokoje. Můžeme vám rovněž doporučit velmi kvalitní matrace pro miminka od českého výrobce. Co ale nabízí dětská postýlka v základních parametrech dál?

 

- prostor na spaní 70x140 cm, rozměr také rozložené postýlky na postel
- cena postýlky uvedena včetně roštu
- materiál kvalitní mdf deska
- abs hrany, které ke kvalitnímu nábytku neodmyslitelně patří
- příjemné přírodní odstíny na čelech postýlky
- dopravné a vynáška nábytku do patra zdarmaDětský nábytek pro miminka jakostní značky Gami je cenově náročný, ale dává vám jistotu, že jste udělali maximum pro zdravý vývoj dítěte.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

    

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu