Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bezkonkurenčně nejchytřejší nábytek do malého interiéru

Jsme rádi, že jsme pro vás získali další, velmi originální nápady jak zařídit bydlení a v dnešním článku to bude jak zařídit rozměrově velmi malé interiéry. Nabídka multifunkčního nábytku ideální když nejen že není místo, třeba v dětském pokoji, který musí společně obývat tři děti, ale také v případech kdy jedna místnost musí být využívána jako obývací pokoj, ložnice i kuchyň zároveň. Design je až neuvěřitelný a manipulace s nábytkem velmi snadná díky kvalitě. Ale nejvíce pochopíte smysl celého designu především na ilustračních fotografiích.

 

                           Dětský pokoj pro dvě děti Artic white

 

Nemáte místo na jídelní stůl a židle?

Nevadí. Pokud žijete v malém bytě a nemáte k dispozici ani jídelnu, ale bohužel ani prostor na jídelní stůl s židlemi v kuchyni, pak je zde další návrh. Skříňka či řekněme velká komoda, která v útrobách schovává jídelní stůl a dvě lavice. Jednoduchý a kvalitní mechanismus opět umožní snadnou a rychlou manipulaci s nábytkem. Dvěma kroky lze sestavu přeměnit na to, co zrovna potřebujete. 

 

 Rozložitelný jídelní stůl, psací stůl, komoda v jednom, Kiona glossy whiteNebo jako jídelní stůl pro tři, čtyři osobyNebo možnost využití jako psacího stolu, kolekce KionaPraktický odkládací stolek, když nevyužíváte jako jídelní stůlRozložitelný jídelní stůl, psací stůl, komoda v jednom, Kiona oakRozložitelný jídelní stůl, psací stůl, komoda v jednom, Kiona dub žíhanýRozložitelný jídelní stůl, psací stůl, komoda v jednom, Kiona glossy whiteRozložitelný jídelní stůl, psací stůl, komoda v jednom, Kiona glossy whiteRozložitelný jídelní stůl, psací stůl, komoda v jednom, Kiona glossy white Rozložitelný jídelní stůl, psací stůl, komoda v jednom, Kiona glossy white  Z části rozložený jídelní stůl Kiona  Po úplném rozložení nabízí jídelní stůl Kiona místo pro osm osob

 

U rozkládacího stolu z kolekce Kiona, stolu, který vám navíc představujeme v několika odstínech, vás design rozhodně překvapí. Rozkládací jídelní stůl, který ve složeném, stavu rozhodně nezabere žádné místo, ba naopak, můžete to ho po obědě s přáteli či rodinou využívat jako psací stolek či odkládací stolek, jak jsme zmínili již v úvodu.

Řešení, které je ideální pro ty z vás, kteří potřebujete větší jídelní stůl opravdu jen sporadicky. Navíc, jídelní stůl si můžete rozložit hned na několik šířek, není pouze nejmenší a největší rozměr, ale je možný libovolný, postupný rozklad dle aktuálního počtu strávníků. Desky pro rozložení si musíte schovat, nelze umístit pod stůl. Kvalitní kovové pojezdy a celkový způsob rozložení na jídelní stůl pouhým vkládáním desek je snadné a rychlé. Důmyslné řešení je dostupné také v dalších odstínech přírodních dekorů.

 

Nedostatek místa v dětském pokoji více dětí

Asi už mnozí z vás ví, že nejvíce místa v dětském pokoji ušetříte patrovou postelí. Ale není postel jako postel. Jsou designy u některých patrových postelí, které nabízejí daleko více. Především pak velké úložné prostory, které jsou velmi "chytře" do patrové postele zakomponovány, nebo jsou patrové postele s lůžky na vysunutí i psacím stolem. Možností a designů je celá řada a tak jestli máte pro své tři děti málo místa v jednom dětském pokoji, dnes se dá opravdu i tento malý prostor velmi efektivně zařídit.

 

Dětská palanda Bo1 90x200 - cascina, bílá     Patrová postel do L Palatino - cascina, shade

 

Výběr patrové postele je ve většině případů podřízený počtu dětí. Proto v nabídce právě těchto designů, najdete postele pro jedni, dvě i tři děti. A dnes je opravdu z čeho vybírat. Patrové postele se skříní, dětské palandy s šuplíkem, vyvýšené postele s psacím stolem, zkrátka věříme, že každý může najít dokonalý design pro vaše děti.

Menší nabídka je již při výběru dětské palandy pro tři děti, ale i zde si troufáme tvrdit, že to zdaleka není neřešitelný problém. A pokud máme uvést nejoblíbenější design u vás zákazníků, tak je to bezkonkurenčně patrová postel Bibliobed z nabídky francouzského výrobce. Zda využijete šuplík jako úložný prostor, nebo jako přistýlku, aby jste zajistili místo  na spaní pro třetí dítě, je už vaše volba.

 

                                  Patrová postel pro tři děti s šuplíkem Bibliobed

 

A pokud budete využívat patrovou postel pro tři děti, tak ideálně, když nejstarší z dětí spí na horním lůžku, mladší na dolním lůžku a to nejmenší, které by mohlo spadnout, pak ideálně na přistýlce. Samozřejmě víme, že u dětí je vše naopak a určitě i u vás bude velká bitva o horní postel. Ale jako rodiče to určitě zvládnete, patrová postel za menší hádku dětí stojí, protože je jednoduše úchvatná.