Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


2v1 aneb výhody postele s psacím stolem

Designový kousek, navíc praktický a šetří místo. Co je to? Patrová postel s psacím stolem! Nejste si jisti pořízením multifunkční postele nebo vás ani její nákup nenapadl? V tomto článku se dozvíte, proč rozhodně stojí za zvážení.

Dětská palanda šetří prostor

Jsou rozměry dětského pokojíčku spíše menší? Sice můžete omezit počet nábytku na minimum, ale jsou věci, bez kterých se školák neobejde – postel a psací stůl. Díky multifunkční patrové posteli můžete tyto dvě věci spojit a ušetřit cenné místo.

                                                Patrová postel se stolem Bo9 - cascina, white

 

                                   

 

Design, který zaujme

Občas je problém sehnat nábytek, který by k sobě ladil. Když stůl a postel patří k sobě, tak je jistotou, že výsledek bude dobře vypadat. Navíc do našeho e-shopu pečlivě vybíráme ty nejzajímavější kousky, takže už jen zbývá vybrat, která postel bude sedět do pokoje vašeho dítěte.

 

Patrová postel se stolem a skříní Higher

Pokud pro vybavení dětského pokoje disponujete jen velmi malým prostorem, pak řešením jsou multifunkční, vyvýšené dětské postele. Díky vyvýšenému lůžku získáte v prostoru pod lůžkem místo na další potřebný dětský nábytek. A konkrétně u patrové postele z kolekce Higher od francouzského výrobce to je celá řada velmi důležitých věcí či řekněme spíše nábytku. Pod lůžkem je psací stůl, vedle velmi vhodně umístěné police a součástí postele je dokonce prostorná šatní skříň jak s šatní tyčí, tak policemi. A podle toho, co zrovna dítko potřebuje posunujete dveře skříně. Unikátní, opravdu nadčasový design patrové postele, který rozhodně vyřeší problém malého interiéru. Patrová postel je vhodná jak pro vybavení dětského pokoje holkytak pro vybavení dětského pokoje kluka, stačí jen vhodně k posteli zvolit dekorace a doplňky.

 

Ušetříte, kupujete jen jeden kus nábytku

Místo toho, abyste kupovali stůl a zvlášť postel, tak pořídíte jeden kus nábytku. Díky tomu ušetříte peníze, které například můžete investovat do kvalitní dětské matrace. Děti se pořád vyvíjí a pro správný růst je důležité, aby jejich záda byly ve správné poloze i při spánku. Věnujte proto pozornost výběru dětské matrace.

 

                                                 Vyvýšená postel s psacím stolem pro holky On-Line

 

Další úložný prostor navíc

Multifunkční postele nemají svůj název jen tak. Kromě postele a psacího stolu obvykle nabídnou i úložný prostor. Na obrázku vidíte postel pro dvě holky s šuplíky pod dolním vysouvacím lůžkem. Přes den, když je čas na školu a úkoly, zasunete postel a vysunete velký psací stůl, u kterého díky délce mohou děti dělat úkoly současně. 

                        Dětská postel se stolem Kric

 

Výhody multifunkčních postelí, které spojují postel a psací stůl už znáte. V e-shopu www.nabytek-aldo.cz máte na výběr jak z postelí pro holky, kluky i univerzálních kousků v širokém cenovém rozpětí.