Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


10 nejstylovějších ložnic, kterými se můžete inspirovat

Ložnice je srdcem domova, trávíme v ní velkou část našeho života. Dejte si záležet při jejím vybavování, abyste každý večer mohli usínat ve své ložnici snů. Že nevíte, jak by měla vaše vysněná ložnice vypadat? Inspirujte se našimi stylovými ložnicemi.

Postel s úložným prostorem stále nejoblíbenější volba

Představujeme další z velmi praktických postelí s prostorem, která využije ložnici na maximum. Velmi snadný přístup k úložnému prostoru zajišťuje zvedací rošt, který je samozřejmě v ceně postele. Celkový design postele je velmi minimalistický, ale to je záměr španělského výrobce, aby postel sama o sobě nezabírala příliš prostoru, naopak ho maximálně využila. Postele s velkým úložným prostorem po celé ploše místa na spaní jsou velmi oblíbené nejen do ložnice, ale třeba i do studentského pokoje pro dospívající dítě.

 

Postel s prostorem se zvedacím roštem Vasa

 

Nalaďte se na hygge vlnu

Hygge styl je dánský recept na štěstí. A co si pod tímto slovíčkem představit? Přijdete domů z práce, sednete si do oblíbeného křesla s hrnkem voňavé kávy, rozečtenou knihou, relaxujete a užíváte si příjemnou atmosféru.

Tato ložnice je pro tyto okamžiky jako stvořená. Tmavě zelená stěna přidá na útulnosti, obzvlášť když doplňuje nábytek, který kombinuje bílou s odstínem dřeva.

 

 

Nábytek do ložnice ve skandinávském designu, kolekce Aalborg

 

Skandinávská ložnice pro milovníky minimalismu

Skandinávský styl se drží oblibě oprávněně. Pokoje zařízené v tomto duchu působí prostorně, vzdušně a útulně. Zároveň se drží i minimalismu, co se týče doplňků a jednoduchosti nábytku.

V ložnici převládají studené odstíny, a přesto působí útulně. Čím to je? Nábytek v barvě světlého dubu je zpestřen barevnými detaily. Ačkoliv je kladen důraz na jednoduchost, důmyslná kombinace tmavých a světlých tónů vytvoří příjemné prostředí.

 

Designový nábytek pro vybavení ložnice Curtys

 

Barevné detaily oživí bílou ložnici

Ložnice v bílé barvě může působit studeně a neosobně. Vyhnete se tomu pomocí barevných detailů. Zde ložnici zpestřily zelené a žluté doplňky. Výhodou je, že pokud budete chtít změnu, tak vám postačí pořídit nové doplňky a ložnice hned získá jiný vzhled.

Pokud se rozhodnete pro celo bílou ložnici, zaměřte se především na kvalitní podlahy i nábytek, zde je například využit mahagon. Nebojte se různých materiálů, výsledek bude vypadat opravdu efektivně.

 

Designová postel pro studenty Tonight white

 

Francouzská elegance v béžových odstínech

Ložnice v béžových tónech navodí pocit bezpečí a útulného prostoru. A vzhledem k provedení nábytku bude působit luxusním dojmem. Tato ložnice pochází od francouzského výrobce, značky Gautier. Jejich výroba je ryze francouzská a především se soustředí na harmonii, upřímnost a soulad, což vyzařuje i z jejich nábytku.

 

 

Moderní nábytek do ložnice světlý dub - kolekce Castel

 

Boho styl sluší i ložnici

Jednoduchý lakovaný nábytek v barvě dubu láká k tomu, aby byl zasazen do netradičního prostředí. Proč zvolit boho styl? Chcete útulné bydlení, ale zároveň nemáte rádi přílišnou jednoduchost a konvence? Tak je pro vás tou pravou volbou.

Nábytek v imitaci dubového dřeva bude tím pravým základem, výsledný styl doladíte pomocí doplňků v přírodních tónech a orientálních vzorech. Doplňky v červené, oranžová či hořčicové dodají ložnici jiskru.

                                       Nábytek do ložnice Confidence

 

Útulnost až na prvním místě

Světlé rozlehlé ložnice nejsou zrovna vaším šálkem kávy? Zaměřte se na tmavší tlumené odstíny. Nábytek v odstínu pálené borovice působí netradičně a díky tmavé barvě podpoří výsledný útulný dojem. Pak už stačí jen vybavit ložnici vhodnými doplňky, oblíbenými předměty a ložnice, kde budete rádi relaxovat s knihou v ruce je na světě.

 

 

Nábytek do ložnice - kolekce Greta

 

Podtrhněte vaši osobnost moderním designem ložnice

Tato ložnice je vhodná pro všechny sebevědomé jedince, kteří chtějí do svého domova otisknout i svou osobnost. Červený odstín je sám o sobě dost výrazný, proto ho vhodně doplní jednoduchý nábytek v odstínu bílého dubu. Postačí pak už jen pár doplňků a stylová ložnice je zařízena.

 

 

Nábytek do ložnice ve skandinávském designu, kolekce Aalborg, black

Ložnice v zen stylu pro dokonalý odpočinek

Tato ložnice je zařízená podle pravidel fengh-shui, což podpoří vaši energii i odpočinek. Podle pravidel fengh-shui do ložnice patří tlumené odstíny, křiklavé a syté odstíny mohou působit rušivě. Vhodnými barvami jsou šedá, béžová, modrá i zelená.

                           Nábytek do ložnice - kolekce Gia

Nejdůležitějším nábytkem je bezesporu postel. Stabilní, pevná postel z kvalitního materiálu a s rámem nad hlavou ve vás vyvolá pocit bezpečí a zajistí klidný spánek.