Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zásuvková komoda na uzamčení Ludik oak

Výrobce: PRS
Kód: PRS00134-2015
Moderní a velmi praktický design nabízí francouzský výrobce pro zásuvkový kontejner s možností uzamčení šuplíků.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
4 112 Kč

Parametry produktu

Výška: 106 cm
Šířka: 44 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 22 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: dub dakota
Materiál: laminát 18-25 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Do kanceláře i domácí pracovny, praktický zásuvkový kontejner

Kolekce Ludik, která představuje zásuvkové kontejnery se nám líbí. Nábytek do kanceláře je moderní, velmi praktický a cenově více než dostupný. Francouzský výrobce přichází s nabídkou zásuvkového kontejneru ve třech dostupných odstínech. velmi praktická je zde i možnost uzamčení šuplíků a snadná údržba. Vnitřní uspořádání šuplíků má systém pro zavěšení dokumentů, typický pořadač tak, jak představuje ilustrační fotografie. Nabídka kancelářského nábytku je široká a tak si můžete pořídit ve stejném odstínu i psací stůl, klasickou komodu, nebo regál. Zkrátka možnost vybavení celé kanceláře velmi snadným způsobem.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Materiále je laminátová deska s tloušťkou od 18 do 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu