Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Třídveřová šatní skříň Bonny - oranžová

Výrobce: Vipack
Kód: VP017-2019
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
19 517 Kč

Parametry produktu

Výška: 201 cm
Šířka: 147 cm
Hloubka: 58 cm
Barva: Bílá, oranžová
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana, soft-dovírání
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Prostorná šatní skříň Bonny v sytých odstínech do pokoje dvou dětí

Pořídili jste patrovou postel pro dvě děti, tedy zařizujete dětský pokoj pro dvě děti, tak je třeba pořídit i prostornější šatní skříň. V kolekci Bonny nabízí belgický výrobce na výběr třídveřové provedení šatní skříně v několika odstínech a nyní vám nabízíme skříň v neutrálních odstínech vhodnou pro holky i kluky. Lze tedy umístit do většiny dětských pokojů. Kolekce Bonny nabízí nejen patrové postele, ale také dětské postele multifunkční, v nabídce k dispozici i menší rozměr šatní skříně, rovněž v několika odstínech.

Vnitřní uspořádání šatní skříně ilustruje fotografie. Vnitřní prostor je rozdělený na dvě části, jedna s policemi a druhá s šatní tyčí pod horní policí. Organizace oblečení bude velmi snadná. Šatní skříň vás potěší také vysokou kvalitou, která je dána i materiálem mdf desky. Potěší také snadná montáž.


VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu