Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Třídveřová šatní skříň Bonny - fuchsia

Výrobce: Vipack
Kód: VP018-2019
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
19 517 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá, fuchsia
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana, soft-dovírání
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská šatní skříň pro holky, nebo pro jednu holku ve vysoké kvalitě

Ideální šatní skříň pro dvě školačky a to díky spojení dívčích odstínů, které belgický výrobce nabízí také i u dětských postelí v kolekci Bonny. Prostorná šatní skříň je ideální jako doplnění patrové postele, nebo díky jejímu velkému rozměru a tudíž velkému úložnému prostoru i pro jednu, ale již větší slečnu. Šatní skříň je nejen krásná, ale i velmi kvalitní. Materiálem pro výrobu se stala mdf desky, hrany jsou zakulacené a díky kvalitě vás čeká snadná montáž. U skříně, která má velké díly doporučujeme montáž ve dvou lidech.

Tmavě růžová, až fialový odstín příjemně koresponduje s bílým odstínem. Na hranách a také na úchytkách pak najdete světle šedou. Vnitřní uspořádání nejlépe představuje ilustrační fotografie a můžete tak sami posoudit, zda vaší holčičce či dvěma holčičkám bude vyhovovat. Z nabídky kolekce Bonny si můžete vybrat ve stejném designu, ale i odstínech celou řadu nejrůznějších typů postelí. Kolekce Bonny je svým designem také velmi moderní, trendy a nabízí i díky povrchové úpravě snadnou údržbu a mechanickou odolnost.


VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu