0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Taburet, úložný box Setto-London 99200437

Výrobce: IL
Kód: IL0027-2016
1 485 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 38 cm
Šířka: 76 cm
Hloubka: 38 cm
Nosnost: 130 kg
Hmotnost: 6,5 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: PU
Způsob dodání : složené
Barva: dle potisku
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní taburet do dětského pokoje, praktické doplnění interiéru

Pokud hledáte levné řešení jak navýšit úložné prostory v dětském pokoji, pak řešením mohou být nejrůznější boxy. Většinou jsou vyrobeny z lepenkového papíru, ale německý výrobce chtěl taburetu dát další význam. Pro jeho výrobu proto zvolil mdf desku a tak taburet je nejen kvalitní, ale nabízí nosnost až 130 kg a vaše dítě využije i k sezení. Taburet udrží i dospělou osobu, nebo dvě děti si mohou k jednomu stolku sednout vedle sebe. Samozřejmě je zachována funkce pro ukládání hraček či jiných předmětů. A jestliže hledáte menší taburet, v nabídce najdete identický design v menším rozměru. Stejně tak jako výběr z nabídky dalších potisků, k dispozici jsou i jednobarevné taburety.

 

Německý výrobce klade velký důraz na kvalitu a design. Materiálem pro výrobu taburetu se stala mdf deska s povrchovou úpravou z PU. Díky materiálu nosnost 130 kg. Taburet je velmi snadný na údržbu, omyvatelný. Dodání v jednom díle, taburet je složený. Tedy bez nutnosti montáže stačí pouze rozložit. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.