0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Taburet, úložný box Setti-London 99200432

Výrobce: IL
Kód: IL0015-2016
704 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 38 cm
Šířka: 38 cm
Hloubka: 38 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 2,9 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: PU
Způsob dodání : složené
Barva: dle potisku
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Praktický bytový doplněk nejen do dětského pokoje

Německý výrobce letos přišel z nabídkou možná pro mnohé z vás známých taburetů, ale jejich kvalitu posunul na zcela jinou úroveň. Taburet či chcete li úložný box je vyroben z mdf desky z PU potiskem. Díky použitému materiálu je tak nosnost taburetu až 110 kg a udrží tak i dospělou osobu. Box je skládací, lze kdykoliv rozložit a zase složit. Díky rozměrům nabízí i nemalé úložné prostory, které v každém dětském pokoji pořád chybí. V nabídce najdete široký výběr nejrůznějších motivů pro tyto kvalitní boxy, nyní představuje už všeobecně známý motiv Londýna.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu, proto zvolil pro box materiál mdf desky i přesto, že je cena vyšší. Dodání boxu ve složeném stavu. Doprava zdarma.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.