Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Taburet, úložný box Setti-Jack 99200433

Výrobce: IL
Kód: IL0017-2016
704 Kč
Dostupnost:
do 3 týdnů
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 38 cm
Šířka: 38 cm
Hloubka: 38 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 2,9 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: PU
Způsob dodání : složené
Barva: dle potisku
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Taburet jako trendy doplnění interiéru

Díky materiálu mdf desky, který německý výrobce zvolil pro tento taburet, je jeho nosnost až 110 kg. Taburet s možností také úložného prostoru tak udrží i dospělou osobu. Na našem trhu je řada obdobných taburetů, ale německý výrobce jako první přichází s nabídkou tak kvalitního zpracování, které samozřejmě rozšiřuje možnosti jak taburet využít. V kolekci Setti najdete hned několik motivů pro výběr taburetu. Nejčastěji se tento box s víkem pořizuje k doplnění interiéru v dětském pokoji, ale dokážeme si jeho využití představit třeba i v obývacím pokoji, nebo předsíni.Německý výrobce zvolil jako materiál kvalitní mdf desku s PU povrchovou úpravou s potiskem. Taburet je tak velmi snadno omyvatelný. Nosnost díky volbě materiálu až 110 kg. Dodání ve složeném stavu. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.