Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šuplík k postýlce pro miminko Leon

Výrobce: Gaut
Kód: GA00287-2020
  • šuplík pouze k postýlce z kolekce Leon
  • šuplík využijete rovněž k posteli, která vznikne rozložením postýlky
  • kvalitní materiál mdf deska, Abs hrany
nedostupné
3 123 Kč

Parametry produktu

Výška: 15 cm
Šířka: 140 cm
Hloubka: 72 cm
Barva: světlý dub-bílá
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Dětský pokoj pro: pro miminko

Šuplík k postýlce pro miminko i k posteli pro předškoláka

Kolekce Leon nabízí jako jeden z dílů rozkládací  postýlku pro miminko na klasickou dětskou postel. Rozměr místa na spaní o velikosti 70x140 cm zůstává zachován a vy můžete k oběma variantách využít tento praktický šuplík. Nabídka velmi praktických řešení, které rovněž šetří díky důmyslnému designu vaše finanční prostředky je v kolekci Leon celá řada.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu