Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní stěna Arno

Výrobce: PRS
Kód: PRS0026-2017
nedostupné
3 578 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 180
Šířka (cm): 181
Hloubka (cm): 40
Hmotnost: 57 kg
Počet balíků: 2 ks
Cena: za celou sestavu
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Šatní stěna nejen do předsíně

Nová kolekce šaten od francouzského výrobce nabízí zajímavé šatní stěny za veli příjemné ceny. Ať už hledáte vhodnou skříň do ložnice, předsíně či jste vlastníkem přímo místnosti vyhrazené pro šatnu, určitě si příjdete na své. Stěna je vizuálně rozdělena na tři části. Levá část disponuje čtyřmi policemi a šuplíkem v šíři 38 cm. Prostřední část je rozdělena dvěmi šatními tyčemi, určtenými k pověšení věšáků. Šíře střední části je 80cm. Pravá část disponuje stejně jako levá čtyřmi policemi a šuplíkem, avšak liší se šíří, která je 60 cm. Stěna je dodávána v demontu s nutností montáže dle návodu.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu