Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň třídveřová s šuplíky Eco oak molina

Výrobce: Trasman
Kód: TRS0027-2023
  • odstín dub šedý v imitaci
  • výška 202 cm, šíře 120 cm, hloubka 52 cm
  • materiál laminátu, povrchová úprava dýha
  • exkluzivně od španělského výrobce
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
12 773 Kč

Parametry produktu

Výška: 202 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 95 kg
Počet balíků: 6 ks
Barva: dub šedý
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Prostorná a především kvalitní šatní skříň s šuplíky

Můžeme rovněž říci v netradičním odstínu dub šedý, který bychom doporučili do světlejších interiérů. V tomto odstínu najdete v naší nabídce nejen celou řadu dalších šatních skříní na výběr, ale také nábytek do dětského pokoje, komody a v neposlední řadě identický design nábytku i v dalších odstínech, kdy jsou vám k dispozici i bílé šatní skříně. V každé domácnosti najdeme minimálně jednu, nebo více šatních skříníMít možnost umístění šatní skříně v předsíni či vstupní hale je velké štěstí. Je to ideální prostor pro umístění šatní skříně, kdy může ložnice zůstat příjemně vzdušná a nemusí být přeplněná nábytkem. Šatní skříň s ohledem na rozměry, je přeci jen pořádný kus nábytku. A tak umístění v předsíni je za nás jako prodejce ideální.

Šatní skříně mají dnes větší a větší význam, protože v každé domácnosti spotřebního zboží přibývá. Nejčastěji se setkáváme s tím, že úložných prostorů je stále nedostatek v každé domácnosti. Jestliže právě nyní řešíte i vy tento problém, pak vám s určitostí můžeme říci, že na našich stránkách najdete opravdu největší výběr šatních skříní. Potěší vás doufáme i kvalitní zpracování, které je již za řadu let, kdy exkluzivně designy španělského výrobce představujeme, ověřeno. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska, povrchová úprava dýhou. Šatní skříň vám doručíme naší vlastní dopravou bez poškození.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. 

Trasman
Španělský výrobce patří ke špičkovým výrobcům a jeho design je na našich stránkách oblíben nejvíce. Nabídka sytých, dětských odstínů, široký výběr z nabídky samostatných dílů nábytku, kdy i k patrové posteli lze vše pořídit a tak můžete v identickém designu zařídit celý dětský pokoj s tímto typem místa na spaní. Dodání patrové postele v dílech s nutností montáže dle návodu.

Alternativní zboží

10%
Šatní skříň s nadstavcem Eco white

Šatní skříň s nadstavcem Eco white

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
16 942 Kč
15 248 Kč
Šatní skříň třídveřová Eco oak molina

Šatní skříň třídveřová Eco oak molina

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
11 688 Kč
Šatní skříň třídveřová s šuplíky Eco oak

Šatní skříň třídveřová s šuplíky Eco oak

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
12 773 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu