Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň třídveřová Eco oak

Výrobce: Trasman
Kód: TRS0024-2023
  • oblíbený odstín světlý dub v imitaci
  • výška 202 cm, šíře 120 cm, hloubka 52 cm
  • materiál laminátu, povrchová úprava dýha
  • exkluzivně od španělského výrobce
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
11 688 Kč

Parametry produktu

Výška: 202 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 88 kg
Počet balíků: 5 ks
Barva: Světlý dub
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Šatní skříň s kvalitní, povrchovou úpravou

Je velký rozdíl mezi povrchovou úpravou, která je provedena poctivou dýhou, jako v tomto případě u šatní skříně z kolekce Eco, nebo papírovou fólií, jak tomu u řady nábytků bohužel bývá. Šatní skříň v třídveřovém provedení, které nejčastěji využíváme v ložnicinebo větší předsíni, vstupní hale. Ale umístění šatní skříně z kolekce Eco od španělského výrobce je samozřejmě na vás. Šatní skříně mají dnes větší a větší význam, protože v každé domácnosti spotřebního zboží přibývá. Nejčastěji se setkáváme s tím, že úložných prostorů je stále nedostatek v každé domácnosti. Jestliže právě nyní řešíte i vy tento problém, pak vám s určitostí můžeme říci, že na našich stránkách najdete opravdu největší výběr šatních skříní. A nechybí ani rohové šatní skříně, nebo tolik oblíbené šatní skříně s nadstavcem.

Potěší vás doufáme i kvalitní zpracování, které je již za řadu let, co exkluzivně designy španělského výrobce představujeme, ověřeno. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska, povrchová úprava dýhou. Šatní skříň vám doručíme naší vlastní dopravou bez poškození.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. 

Trasman
Španělský výrobce patří ke špičkovým výrobcům a jeho design je na našich stránkách oblíben nejvíce. Nabídka sytých, dětských odstínů, široký výběr z nabídky samostatných dílů nábytku, kdy i k patrové posteli lze vše pořídit a tak můžete v identickém designu zařídit celý dětský pokoj s tímto typem místa na spaní. Dodání patrové postele v dílech s nutností montáže dle návodu.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu