Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň Slyde se zrcadly dub šedý

Výrobce: Gaut
Kód: GA009-2014
  • Prostorná, moderní šatní skříň od francouzského výrobce jakostní značky Gami.
  • Certifikát ISO 9001 - kvalita 
  • Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek 
  • Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost
nedostupné
33 898 Kč

Parametry produktu

Výška: 220 cm
Šířka: 191 cm
Hloubka: 64 cm
Barva: dub šedý
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Designová šatní skříň Slyde se zrcadly

Kolekce Slyde nabízí hned několik variant šatní skříní a záměrem výrobce při jejich navrhování bylo přinést náhradu za vestavěné šatní skříně. Vhodné řešení pro ty z vás, kteří si nemohou vestavěnou skříň pořídit třeba proto, že ještě plánujete do budoucna změnu bydliště. Vestavěnou skříň stěhovat nelze. Návrh designu pro tuto skříň však má řadu dalších předností. Mezi ně bezesporu patří kvalita, moderní design a velmi oblíbené provedení posuvných křídel. Také zrcadlo je často vyhledávaným řešením u skříní. Nejvíce pak samozřejmě pro interiéry ložnic.

Francouzský výrobce, který je autorem návrhu, klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pro vysokou kvalitu skříně nabízíme také prodlouženou záruku až na 3 roky. Pro výrobu bylo použito mdf desky (nesrovnatelné s laminem), která má zakončení hran pomocí abs systému. Velmi příjemně je zvolen odstín, netradiční a v posledních letech velmi žádaná povrchová úprava, dub šedý.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Šatní skříně nejen do ložnice

Nabízí se umístění šatní skříně také do předsíně, která je druhým nejčastěji voleným interiérem právě pro umisťování velkých skříní. A tím prvním interiérem je samozřejmě ložnice. V nabídce francouzského výrobce najdete rovněž v identickém odstínu samostatné díly právě pro vybavení tohoto interiéru a to u produktu ložnice Belem v odstínu dub šedý.

Rovněž můžete v kolekci Slyde zvolit zcela jinou úpravu posuvných křídel, dostupná je i varianta bez zrcadlového průčelí, nebo odstín čokoláda. Ať už si vyberete cokoliv, nabídka dopravy zdarma platí i pro tyto rozměrově velké šatní skříně.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu