Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň River 493287

Výrobce: DME - F
Kód: DME013-090
nedostupné
10 296 Kč

Parametry produktu

Barva: Světlý dub
Výška (cm): 203 cm
Šířka (cm): 154 cm
Hloubka (cm): 60,1 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Šatní skříň River 493287

Trendy odstín pro letošní sezónu a nejen u designů jako jsou šatní skříně, je přírodní odstín světlého dubu v tzv. broušené úpravě. Znamená to, že odstín je k nerozeznání od pravého masivu, kde by však cena skříně musela být markantně vyšší. Šatní skříň z kolekce River od francouzského výrobce je vyrobena z lamina, a i přes svůj velký rozměr nabízí příznivou cenu.

Výrobce klade také důraz na kvalitu, bez které by ani nebyl možný snadný posuv velkých, těžkých křídel.

 

Vyberte si odstín skříně z široké nabídky

Největším plusem skříně je však vnitřní, policové uspořádání v celé polovině skříně. Takových skříní byl na našem trhu velký nedostatek, převážná většina z nich, je s šatní tyčí. Jsme proto velmi rádi, že právě nábytek Aldo s nabídkou policových skříní do ložnic přichází. Navíc, francouzský výrobce nabízí několik odstínů a rozměrů skříní a vybírat je opravdu z čeho. Uvádíme jen zlomek toho, co v naší nabídce takových designů skříní můžete najít.Tip Aldo: Vnitřní uspořádání skříně je velmi praktické, v jedné polovině police, v druhé polovině šatní tyč

 

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu