Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Šatní skříň do předsíně Sonoma 20.2-13719034

Výrobce: IL
Kód: ILT009-2017
5 920 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: dub sonoma
Výška (cm): 200 cm
Šířka (cm): 84 cm
Hloubka (cm): 37 cm
Hmotnost: 55 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Šatní skříň v předsíni je dobrá volba

Pokud vám to jen trochu prostor vaší předsíně dovolí, pak rozhodně do ní pořiďte šatní skříň. Vypadá to úhledněji a vaše předsíň bude více uspořádanější, než kdyby všechny svrchníky a kabáty byly na přeplněném věšáku či věšákové stěně. Navíc skříň kdykoliv zavřete a schováte to, co by v předsíni kazilo první příjemný dojem ze vstupu do vaší domácnosti. Rozdíl mezi skříní do ložnice a skříni do předsíně je především v rozměrech a to hloubce, která je u skříní do předsíně daleko menší. Výrobci počítají s tím, že předsíně jsou rozměrově malé a proto velikost skříní se snaží tomuto aspektu přizpůsobit. Šatní skříň do předsíně, kterou vám nyní představujeme není jediným dílem kolekce Sonoma, ale můžete ještě pořídit stejně vysoký botník jako je skříň a stejně vysokou věšákou stěnu. Lze tak těmito díly nábytku zařídit i rozměrově větší předsíň, nebo naopak menší. Vše dle toho, kolik dílů si pořídíte. Skříň je vyrobena z laminátové desky a německý výrobce ne náhodou zvolil jednoduchý, na výrobu nenáročný design. Může nabídnout nejen pro skříň, ale i ostatní díly nábytku velmi příznivou cenu. Tomu nahrává i materiál laminátové desky. Dodání skříně v dílech s nutností montáže dle návodu.


Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.