0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Šatní skříň Connect 3024A3PT

Výrobce: PRS
Kód: PRS00197-2016
6 234 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 170 cm
Šířka: 96 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 98 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: buk iseo-tmavě šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Moderní šatní skříň Connect

Hledáte vhodnou šatní skříň do vaší ložnice? Z nabídky francouzského výrobce si určitě vyberete a to skříně v moderním designu za více než příjemnou cenu. nyní vám představujeme jednu z nich a to šatní skříň z kolekce nábytku do ložnice Connect. Šatní skříň kromě moderního designu a velkého úložného prostoru nabízí i netradiční spojení odstínů tmavě šedé a přírodního světlého buku. Líbí se nám i stylové, velmi elegantní úchytky, které dodávají skříni rozhodně na netradičním vzhledu. V kolekci samozřejmě dále můžete pořídit tradiční díly jako je postel, noční stolek, nebo komoda pro vybavení kompletního interiéru ložnice. Mezi netradiční díly v této kolekci s jistotou můžeme zařadit televizní stěnu, která může být v identickém designu jako ostatní vybavení ložnice. Kolekce Connect je opravdu moderní způsob pro řešení vaší ložnice.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu nábytku. Materiálem pro výrobu šatní skříně se stala laminátová deska s tloušťkou 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Vnitřní uspořádání na ilustrační fotografii. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.