Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň bílá Cyrus - large

Výrobce: Gaut Top
Kód: GA00120-2022
  • výška 205 cm, šíře 153 cm, hloubka 63 cm
  • kvalitní zpracování, materiál mdf deska, laminát
  • povrchová úprava odolná vůči mechanickému poškození
  • francouzský výrobce nábytku s certifikací
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
23 481 Kč

Parametry produktu

Výška: 205 cm
Šířka: 153 cm
Hloubka: 63 cm
Barva: Bílá
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Zrcadlová šatní skříň s posuvnými křídly, nejoblíbenější úložný prostor

Sněhově bílý odstín, zrcadlové průčelí, velký úložný prostor a posuvná křídla. To vše patří k nejoblíbenějším prvkům při výběru šatní skříně. A v kolekci šatních skříní Cyrus, šel francouzský výrobce s nabídkou a výběrem ještě dále. Nabídka šatních skříní do ložnice je opravdu široká a vybírat můžete z designů cenově dostupných, až po ty náročnější, jako v kolekci nábytku Cyrus. Šatní skříň s posuvnými křídly vás kromě designu, může oslovit řešením úložného prostoru, který je velmi členitý a pokryje potřeba i dvou osob. Už na první pohled je zřejmé, že šatní skříň je kvalitní, pevná a velmi bytelná, jen tak ji něco nezničí. Můžete sestavit, znovu demontovat, i to je výhoda nábytku s certifikací. Nechybí ohranění abs, materiál laminátu a mdf desky, ale potěší rovněž velmi oblíbený, bílý odstín.

V kolekci nábytku do ložnice Cyrus máte na výběr ještě další typy šatních skříní, ale můžete si vybrat rovněž z několika odstínů. Nábytek, který je finančně náročnější, ale velmi kvalitní s certifikací. Výběr šatní skříně nepodceňujte a rovněž zvažte, zda je skříň správně rozdělená, aby jste byli spokojeni oba. Ale i když hledáte skříň jen pro sebe, dělení úložného prostoru je velmi zásadní.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Alternativní zboží

Prostorná, vysoká skříň z šatního systému Nestor white

Prostorná, vysoká skříň z šatního systému...

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
51 202 Kč
Šatní skříň s posuvnými křídly Brugge dark oak

Šatní skříň s posuvnými křídly Brugge dark oak

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
34 466 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu