Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální židle Bistro 85300120 - set

Výrobce: IL
Kód: IL-U-0015
5 322 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: červená
Výška (cm): 97 cm
Šířka (cm): 43 cm
Hloubka (cm): 54 cm
Materiál: kov
Povrchová úprava: antikorózní nátěr
Výrobce: německý
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Cena: za dvě židle

Rustikální židle z kovu? Ano, v kolekci Unique

Německý výrobce přináší na náš trh velmi originální jídelní židle, které jsme pro jejich design zařadili do kategorie rustikálního nábytku. Originality je docíleno nejen díky designu, ale také materiálu, kterým je kov. Pro rustikální nábytek, který je ve většině kolekcí z masivu se výrobce odvážil jít zcela jiným směrem.

Německý výrobce klade důraz na kvalitu a materiál kovu ke kvalitě také velkou měrou přispívá. Překvapivý je bezesporu rovněž odstín, netradiční červená barva. Pokud máte červený odstín rádi, najdete v naší nabídce široký výběr dílů této barvy. Pro příklad uveďme alespoň několik příkladů, kovový rustikální psací stůl, židle Aix, nebo taburet Melange. A vždy platí pro rustikální nábytek dodání v díle, bez nutnosti montáže.

Upozornění: cena za dvě židle, rovněž minimální počet kusů pro objednání

Řada Unique německého výrobce Inter Link

Dřevo, kov, kůže (přírodní produkty) se řemeslně zpracovávají, a vznikají tak jedinečné unikáty. Při zpracování se výrobce vědomě vyhýbá odstraňování nepravidelností, jako jsou rýhy, díry, praskliny, nerovné rohy a hrany, barevné odchylky, hřebíky či šrouby a další stopy používání a opotřebení materiálu. Všechny tyto vlastnosti propůjčují každému výrobku osobitý a exkluzivní charakter. 
Každý výrobek je díky tomu unikát.

 

 

Netradiční interiéry s nábytkem Aldo

Povrchová úprava je červeným lakem s antikorózními vlastnostmi. Pokud vás design, který je také odborníky na bydlení pojmenován industrial design nadchnul, vězte že, pořízením této židle získáte také vysokou kvalitu do vašeho interiéru. Pokud chcete vědět více o zcela novém způsobu zařizování interiéru, čtěte náš článek "víte co je industrial design"?

Velmi příjemně působí židle také s dalšími samostatnými díly kolekce Unique, jak dokládáme na fotografii, nebo v souvisejícím zboží. Ale židli lze pojmout také jako bytový doplněk, kdy jejím hlavním úkolem je pouze daný interiér jaksi dotvářet. I umístění jedné židle pak má za následek zcela originální interiér, jak je tomu například ve studentském pokoji. Rustikální prvek v podobě židle zasazen do jinak moderního interiérů vůbec nepůsobí křečovitě, ba právě naopak.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Rustikální vitrína z masivu Cassala

Rustikální vitrína z masivu Cassala

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
24 981 Kč
Rustikální vitrína z masivu Cassala

Rustikální vitrína z masivu Cassala

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
21 798 Kč
Rustikální jídelna z masivu Cassala bílá

Rustikální jídelna z masivu Cassala bílá

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
od 24 981 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.