Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální vitrína prosklená BCA594

Kód: NS0028-2015
Značkový nábytek je zárukou té nejvyšší kvality. Dánský výrobce představuje vitrínu ze dřeva mahagon v elegantním bílém odstínu.
nedostupné
37 932 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Hloubka (cm): 35/50 cm
Šířka (cm): 145 cm
Výška (cm): 85/136 cm
Hmotnost: 141 kg
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : složené díly
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma
Výnos do patra: bez výnosu

Dřevěná rustikální vitrína prosklená BCA594

Rustikální vitríny patří k velmi oblíbeným především pro vybavení interiéru kuchyní a jídelen. Jako jednu z mnoha možností představujeme značkový nábytek Nova Solo dánského výrobce. Značka je zárukou té nejvyšší kvality, stejně jako originálního designu. S kvalitou samozřejmě souvisí materiál použitý pro výrobu daného dílu nábytku.

Dánský výrobce, jelikož klade velký důraz na kvalitu, použil pro výrobu dřevo mahagon. To je finančně náročné, ale nabízí vysoký stupeň tvrdosti a s tím spojené vysoké mechanické odolnosti. Vitrína pak v náročném prostředí kuchyně, nebo jídelny přečká veškeré nehody. Příjemné je také dodání v díle, bez nutnosti jakékoliv montáže. Vitrína je pouze rozdělena na dvě části, horní a dolní díl.

 

Interiéry s bílým rustikálním nábytkem

Pokud jste milovníky rustikálního designu, na našem portále najdete široký výběr dílů a všechny ze dřeva mahagon a ve sněhově bílém odstínu. Můžete tak sestavovat interiéry jako celky, které budou mít svůj charakteristický půvab. Na fotografiích a několika příkladech níže, pak můžete sami posoudit krásu dřevěného nábytku. Nejlépe pak v návrzích sestav.

 

- ložnice
- předsíň
- jídelna
- dětský pokoj

 

Nabídka je samozřejmě daleko větší, na příkladech jsme pouze chtěli ukázat daný interiér pro vaší představu. Rustikální nábytek značky Nova Solo je finančně náročný, nebudeme nic zakrývat, ale zaslouženě. Představuje tu nejvyšší možnou kvalitu, navíc si pořídíte značku.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu