0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální vitrína Country-LUD12

Výrobce: MW
Kód: MBW0024-2015
10 571 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Hloubka: 43 cm
Šířka: 107 cm
Výška: 180 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědý vosk
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální vitrína do každého interiéru

I když kolekce rustikálního nábytku Country předurčuje nábytek k vybavení jídelny, jsou i díly, které využijete i v dalších interiérech. Takovým dílem je i rustikální vitrína, která v jídelně nabízí místo pro odkládaní servisu, v obývacím pokoji zase jako regál na knížky. Vitrína je otevřená, má velké rozměry a tak je odkládacího prostoru na policích opravdu hodně. Police jsou v její spodní části doplněny dvěma šuplíky, které jistě také najdou uplatnění. Příjemný přírodní odstín světle hnědého vosku.

 

Rustikální vitrína je vyrobena ze dřeva borovice, které je řádně vysušené a bez kazů. nedochází tak k pozdější deformaci nábytku vlivem změn v prostředí. Velkou výhodou a to nejen u rustikální vitríny, ale i dalších dílů je, že není třeba nic montovat. Vitrína je dodávána v jednom díle, tak jak ji vidíte na fotografii. Doprava zdarma.

 

 

Rustikální nábytek, osobitý styl v interiéru

Specifikum rustikálního nábytku je jistě jeho mohutnost a vlastní linie. Design, který má rozhodně styl, ale samozřejmě ne každému se líbí. V nabídce rustikálního nábytku představujeme jak samostatné díly, tak celé sestavy návrhů interiérů, každý si tak přijde na své. Kromě úpravy voskování je zde ještě rustikální nábytek v laku, nebo také v jiných odstínech. Rustikální nábytek ze dřeva borovice pak patří k těm, který je cenově velmi přijatelný.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.