Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální vitrína CA602

Kód: NS0029-2015
Značkový nábytek Nova Solo je zárukou té nevyšší možné kvality. Představujeme vám prosklenou vitrínu z dřeva mahagon v rustikálním stylu.
nedostupné
18 235 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Hloubka (cm): 40 cm
Šířka (cm): 70 cm
Výška (cm): 190 cm
Hmotnost: 49,5 kg
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma
Výnos do patra: bez výnosu

Mahagonová rustikální vitrína CA602

Zárukou té nejvyšší možné kvality je značkový nábytek. Rustikální vitrína z mahagonového dřeva do této kategorie patří. Značka Nova Solo patří dánskému výrobci, který prostřednictvím našich stránek nabízí široký výběr z rustikálního nábytku a vše s povrchovou úpravou ve sněhově bílém odstínu.

Dánský výrobce klade velký důraz nejen na kvalitu, ale také design a zpracování do nejmenšího detailu. Značku musí reprezentovat. Vitrína má řadu jakostních certifikátů, mezi kterými je i zdravotní nezávadnost. S kvalitou úzce souvisí materiál, z kterého je daný nábytek vyroben. Aby bylo dosaženo té nejlepší kvality, použil výrobce dřevo mahagon. Je bohužel finančně náročné, ale díky vysokému stupni tvrdosti nabízí dlouhou životnost a mechanickou odolnost. Příjemné je bezesporu dodání v díle, bez nutnosti jakékoliv montáže.

 

"Značkový" rustikální nábytek u vás doma

Jak jsme se již zmínili, vitrína je jedním z mnoha dílů v nabídce kolekcí dánského výrobce. Ve sněhově bílém provedení a dřeva mahagonu si můžete vybrat stylový nábytek do všech typů interiérů, včetně dětského pokoje. V nabídce představujeme jak samostatné díly, tak celé sestavy, na kterých nejlépe sami můžete posoudit krásu nábytku ze dřeva jako celku. Uvádíme pro inspiraci hned několik fotografií, nebo příklady sestav níže v odkazech.

 

- ložnice
- předsíň
- jídelna
- dětský pokoj

 

Ano, značkový nábytek je drahý. Nebudeme říkat, že ne. Ale získáte nábytek velmi kvalitní a můžeme říci opravdu na celý život. Dánský výrobce přináší kolekce velmi elegantní a interiér sestavený právě z jeho stylového nábytku patří k velmi originálním.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu