0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální vitrína CA595

Výrobce: Solo N
Kód: NS0031-2015
19 986 Kč
Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Hloubka: 40 cm
Šířka: 100 cm
Výška: 190 cm
Hmotnost: 73 kg
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální vitrína ze dřeva mahagon je víc než nábytek

Můžeme říci, že vitrína opravdu není jen "kus nábytku", ale je to tak trochu umělecké dílo. Nejen kvalitou, ale i zpracováním do sebemenších detailů. Rovněž design nezaostává a můžeme ho označit za klasický, dodržující všechny prvky určující rustikální provedení.

Dánský výrobce, který je autor návrhu, nezvolil jako výrobní materiál dřevo mahagon náhodou. Dřevo patří k jedněm z nejkvalitnějších, jelikož nabízí vysoký stupeň tvrdosti, což pozitivně ovlivňuje životnost a mechanickou odolnost vitríny. Bohužel kvalitní, tvrdé dřevo je vždy drahé a mahagon mezi ně patří. Sněhově bílý odstín pak dodává vitríně až nečekanou eleganci. Dodání v díle, bez nutnosti jakékoliv montáže.

 

Rustikální nábytek z Dánska je "jiný"

Na našich stránkách najdete nepřeberné množství rustikálních designů hned od několika výrobců z různých zemí. Můžeme vám nabídnout rustikální nábytek z Francie, ale i Německa. Ovšem rustikální nábytek dánského výrobce jako jediný patří do kategorie značkového nábytku. To znamená, že nábytek je opatřen jakostnímu certifikáty a značka Nova Solo předznamenává sama o sobě tu nejvyšší možnou kvalitu. Nábytek, v tomto případě prosklená vitrína, je samozřejmě zdravotně nezávadná.

Design vitríny je tak originální a propracovaný, že i vitrína samostatně v interiéru nic nezkazí. Není nutné pořizovat další díly této kolekce. Ale jestliže přeci chcete zařídit danou místnost kompletně, můžeme vám nabídnou celou řadu dalších dílů. Jak hezky a elegantně takové interiéry pak působí, posuďte sami na několika málo příkladech sestav.

 

- jídelna
- předsíň
- ložnice
- dětský pokoj
- komody s praktickými koši z ratanu

 

Nápad spojení mahagonového dřeva s ratanem se nám také velmi líbí. Dodává nábytku dánského výrobce ještě větší punc originality. Rustikální nábytek ze dřeva mahagon je drahý, nebudeme nic zakrývat, ale jeho pořízením získáte kvalitu a značku.

 

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Rustikální předsíňová stěna CA581

Rustikální předsíňová stěna CA581

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
19 410 Kč
Ložnice Nova 180

Ložnice Nova 180

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
47 701 Kč
Jídelní sestava HC3C

Jídelní sestava HC3C

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
32 370 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.