0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rustikální komoda Ellen H11.160

Výrobce: Gaut
Kód: GA00118-2014
8 639 Kč
Dostupnost:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 81 cm
Šířka: 118 cm
Hloubka: 47 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: bělená třešeň
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální komoda Ellen

Pokud hledáte tradiční design pro vybavení ložnice, pak kolekce Ellen nabízí celou řadu samostatných dílů rustikálního nábytku. Komoda s šuplíky je jedním z dostupných dílů, samozřejmě nechybí ani manželská postel, noční stolek či šatní skříň. I když jsme komodu zařadili do kategorie rustikálního nábytku, nemá typický design známý svou mohutností. Na komodě určitě najdeme i spousty moderních prvků, linie jsou velmi jednoduché. Nabízí se tak možnost umístění komody také do menších interiérů, kde i tam bude působit velmi příjemně. Možná mnohé z vás překvapí také materiál, kterým není masiv, ale laminát ve spojení s mdf deskou.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, kterou dokládá řadou certifikátů. Detaily v podobě úchytek v tradičním rustikálním provedení. Odstín bělené třešně příjemně koresponduje s přírodním odstínem imitace dřeva dub. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava a výnos zdarma.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Rustikální ložnice s moderními prvky v designu

Pokud vás komoda oslovila, na ilustračních fotografiích nabízíme její zobrazení v sestavě celé ložnice. A také uvádíme možnost pořízení další komody v této kolekci, ale v rozměrově menší variantě.

 

Pokud jste milovníky rustikálního nábytku, ale hledáte jeho trochu modernější podobu, pak kolekce Ellen může být to pravé pro vás. Nejen postel, ale i ostatní díly i přes rustikální design nabízí velmi jednoduché linie, není zde typická okázalost jak jsme mnohdy u rustikálních designů zvyklí. A pro jednoduchost daných dílů ztrácí nábytek z této kolekce mohutnost a je tak vhodný, nebo bude dobře působit i v menších interiérech.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Komoda Elise II

Komoda Elise II

Dostupnost:
2 - 3 týdny
6 071 Kč
Komoda Marion

Komoda Marion

Dostupnost:
2 - 3 týdny
3 957 Kč
Rustikální komoda Provence 40100380

Rustikální komoda Provence 40100380

Dostupnost:
2 - 3 týdny
7 150 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.