Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální komoda Country-LUD20

Výrobce: MW
Kód: MBW0023-2015
9 690 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: světle hnědý vosk
Výška (cm): 76 cm
Šířka (cm): 120 cm
Hloubka (cm): 45 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Netradiční rustikální komoda

Netradiční na komodě je především její umístění a to vždy ke stěně. Není to klasická rustikální komoda jakou možná všichni znáte. Rustikální komoda, kterou nabízíme nyní, má hned několik možných využití a to nejen v interiéru jídelny. V předsíni ji můžete využít jako praktický odkládací stolek, často pak ve spojení se zrcadlem umístěným na ní. V ložnici zase dámy mohou použít komodu jako toaletní stolek a v již zmiňované jídelně má nejčastěji úlohu příborníku. Díky jejím rozměrům ani nezabereme moc místa. Úložný prostor tvoří dva hluboké šuplíky. Kolekce rustikálního nábytku Country vám nabídne další samostatné díly v identickém designu.

 

Výrobce použil pro komodu dřevo borovice, které je řádně vysušené a bez kazů. nedochází tak k pozdější deformaci nábytku vlivem změny v prostředí. Dodání komody v jednom díle bez nutnosti montáže dle návodu je jistě velkou výhodou. Doprava zdarma.

 

 

Rustikální nábytek to je vždy originální řešení interiéru

Pokud patříte mezi milovníky rustikálního nábytku, v naší nabídce najdete v této kategorii řadu řešení pro váš interiér. Rustikální nábytek má svůj osobitý styl, navíc všechny díly jsou vyrobeny z masivu a jedná se tak o ekologický produkt. Komoda na ilustrační fotografii je ošetřena přírodním voskem, na její zdravotní nezávadnosti se tak nic nezkazí.

 

Malou nevýhodou je mohutnost, která je pro rustikální nábytek typická. Jedná se tak o design a řešení spíše pro větší interiéry. Velkou výhodou jak jsme již zmiňovali je pak dodání nábytku v celku, nemusíte trápit s montáži, která dá v mnoha případech zabrat.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.