0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální komoda Country-LUD02

Výrobce: MW
Kód: MBW0022-2015
9 893 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 43 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědý vosk
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální komoda má svůj osobitý styl

Kolekce Country nabízí především samostatné díly rustikálního nábytku pro vybavení jídelny. Ale rustikální design je natolik originální a stylový, že i pořízení byť i jednoho dílu nábytku třeba právě komody, udělá dojem v každém interiéru. Rustikální komoda je i elegantní, nechybí příjemné mosazné úchytky a velmi naturální odstín přírodního vosku. Komoda je velmi členitá, rozdělena na sedm šuplíků. V horní části jsou šuplíky prakticky vedle sebe a jsou rozměrově menší než šuplíky v dolní části komody. V identickém designu pak můžete pořídit řadu dalších dílů, nechybí jídelní stůl, židle, dokonce jídelní lavice a samozřejmě vitríny a regály.

 

Výrobce použil kvalitní dřevo borovice, bez kazů a suků. Nedochází tak k pozdější deformaci komody vlivem změn v prostředí. Dodání komody v jednom díle bez nutnosti montáže. Doprava zdarma.

 

 

Rustikální nábytek ve vaší jídelně

Nejčastěji se právě rustikální nábytek pořizuje do jídelny. Stolování má rozhodně pak zcela jiný rozměr, dřevo samo o sobě pozitivně působí na psychiku člověka a tak atmosféra u stolu s rodinou je velmi příjemná. Nabídka dílů je široká a představujeme je samostatně proto, aby si každý mohl vybrat dle vlastních potřeb co potřebuje. A výběr je velmi zajímavý, o kolekci Country můžeme říci, že s nádechem elegance. Výrobce se nechal trochu inspirovat francouzskou kulturou.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.