Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální komoda COM19

Výrobce: MW
Kód: MBW0014-2015
15 517 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Výška (cm): 89 cm
Šířka (cm): 167 cm
Hloubka (cm): 56 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální nábytek, oblíbená komoda

V nabídce rustikálního nábytku patří k nejvyhledávanějším právě komody a tak je jejich nabídka opravdu velmi široká. Vybírat můžete z nejrůznějších designů a rozměrů, základním odstínem je pak světle hnědý vosk. Materiálem je vždy kvalitní dřevo borovice. Nyní představujeme jednu z rozměrově větších variant rustikální komody, která tak může nabídnout opravdu velké úložné prostory. Ty jsou navíc velmi členité a rozděleny na dvě skříňky a řadu šuplíků. Rustikální komoda těchto rozměrů je vhodnější variantou pro větší interiéry, kde lépe vynikne její krása. V nabídce však najdete i varianty rustikálních komod do menších interiérů. A pokud chcete vybavit celou místnost rustikálním nábytkem, samozřejmě kromě komod jsou k dispozici i další díly jako postele, regály, skříně, stoly či židle.

 

Rustikální komoda je dodávána v jednom díle bez nutnosti jakékoliv montáže. Nejsou zde mechanické, kovové pojezdy, ale šuplíky se pohybují na vytvořených pojezdech přímo v desce dřeva. Dřevo borovice patří k cenově dostupným a pokud je řádně vysušeno a bez kazů, můžeme říci že je i kvalitní. Takové dřevo používá i výrobce rustikální komody, aby zamezil pozdější deformaci a praskání nábytku vlivem prostředí. Doprava zdarma.

 

 

Rustikální nábytek do velkých interiérů

Pokud máme doporučit, pro jaké interiéry je rustikální nábytek určen, pak rozhodně pro ty větší. Jen tak vynikne krása dřeva a styl, který nabízí rustikální design. Ve většině případů jsou také samostatné díly rustikálního nábytku rozměrově velké, navíc působí mohutně a v malém interiéru by tak takový nábytek nepůsobil tak jak má. Rustikální nábytek je natolik originální, že i pořízení jednoho kusu může zcela změnit váš interiér.

Rustikální nábytek nevyžaduje nijak zvláštní péči, stačí prach setřít mírně vlhkým hadříkem. Jelikož je ale dřevo jako takové pórovité, je třeba počítat s tím, že v průběhu tří let nábytek, povrch ztmavne. Na komodu však nikdy nepokládejte žádné horké předměty a pozor na mechanické poškození ostřejšími předměty, dřevo přeci jen není tak tvrdé jako třeba laminát.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.