Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální komoda COM18

Kód: MBW0011-2015
Rustikální komoda do větších interiéru, která vám nabídne opravdu řadu úložných prostorů rozdělených velmi členitě. Komoda z masivu.
nedostupné
16 940 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědý vosk
Výška (cm): 108 cm
Šířka (cm): 180 cm
Hloubka (cm): 56 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Hledáte řešení pro úložné prostory? Rustikální komoda vám ho nabídne

Jestliže disponujete velkým prostorem pro umístění rustikální komody, pak jednou z možností je i komoda, kterou nabízíme nyní. Její rozměry jsou opravdu velké a tak je třeba před pořízením rustikální komody její rozměr zvážit. Na druhou stranu ve velkém prostoru ať už ložnice, obývacího pokoje, nebo třeba předsíně, vám komoda svým členitým dělením úložného prostoru prokáže velkou službu. Komoda nabízí čtyři malé šuplíky ve tvaru čtverce, tři šuplíky obdélníkové, v horní části dvě prosklené skříňky a v dolní části dvě skříňky s dvířky. Délka komody je 180 cm, výška 108 cm a hloubka 56 cm. Rustikální komody či rustikální nábytek všeobecně má svůj osobitý styl, který má řadu příznivců.

 

Rustikální komoda je dodávána v jednom díle bez nutnosti jakékoliv montáže. Nejsou zde mechanické, kovové pojezdy, ale šuplíky se pohybují na vytvořených pojezdech přímo v desce dřeva. Dřevo borovice patří k cenově dostupným a pokud je řádně vysušeno a bez kazů, můžeme říci že je i kvalitní. Takové dřevo používá i výrobce rustikální komody, aby zamezil pozdější deformaci a praskání nábytku vlivem prostředí. Doprava zdarma.

 

 

Rustikální nábytek do větších interiérů

Pokud máme doporučit, pro jaké interiéry je rustikální nábytek určen, pak rozhodně pro ty větší. Jen tak vynikne krása dřeva a styl, který nabízí rustikální design. Ve většině případů jsou také samostatné díly rustikálního nábytku rozměrově velké, navíc působí mohutně a v malém interiéru by tak takový nábytek nepůsobil tak jak má. Rustikální nábytek je natolik originální, že i pořízení jednoho kusu může zcela změnit váš interiér.

 

Rustikální nábytek nevyžaduje nijak zvláštní péči, stačí prach setřít mírně vlhkým hadříkem. Jelikož je ale dřevo jako takové pórovité, je třeba počítat s tím, že v průběhu tří let nábytek, povrch ztmavne. Na komodu však nikdy nepokládejte žádné horké předměty a pozor na mechanické poškození ostřejšími předměty, dřevo přeci jen není tak tvrdé jako třeba laminát.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu