Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální komoda COM004D

Kód: MWCD004
Rustikální nábytek v netradičním provedení. Rustikální komoda s bílou patinou a přírodní deskou, která dodává originální design.
nedostupné
10 882 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá/přírodní
Výška (cm): 89 cm
Šířka (cm): 90 cm
Hloubka (cm): 43 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: COM05

Rustikální komoda dřevěná COM004D

Kontrastní spojení odstínů, které však vytváří u rustikální komody harmonický celek. Nabídka rustikálního nábytku, zejména nejrůznějších komod, je velmi široká. Patina je speciální povrchová úprava přírodním voskem, která dodává novému nábytku požadované stáří.

Základním odstínem pro rustikální nábytek je světle hnědá právě v povrchové úpravě voskem. Výrobce však také pro oživení a pro zákazníky třeba s tmavým interiérem bez sluníčka, nabízí odstín v takzvané bílé patině. Znamená to tedy, jak je zřejmé i z fotografie, že se nejedná o sněhově bílou barvu zcela kryjící dřevo borovice.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost. Pro výrobu komody používá pouze kvalitní, řádně vysušené dřevo borovice bez kazů. Tím také zamezí pozdější deformaci nábytku vlivem změny teplot v místnosti, či působením vysoké relativní vlhkosti. Své dodávají komodě také kovové úchytky.

 

Rustikální nábytek mnoha podob

Jak jsme se již zmínili, kategorie rustikálního nábytku je velmi široká. Pro všechny samostatné díly je použito stejného materiálu, ale můžete nábytek kombinovat v nejrůznějších úpravách.- povrchová úprava v bílé patině (komoda Com 04B)
- povrchová úprava v bílé patině s hnědou s deskou (komoda na fotografii)
- povrchová úprava pouze hnědým voskem bez bílé patiny (komoda COM02)
- povrchová úprava ne voskem, ale bezbarvým, matným lakem
- povrchová úprava venge patina (komoda Com 017)
- bez povrchové úpravy, v surovém stavu, pro vaše libovolné moření
- s možnou úpravou rozměrů, rustikální nábytek na zakázkuAť už si vyberete jakoukoliv úpravu, rustikální nábytek má své specifické kouzlo. Samozřejmě také proto, že je vyroben ze dřeva. Pokud vás ze všech úprav oslovila nejvíce bílá patina, pak na návrhu sestavy jídelny můžete posoudit, jak nábytek vypadá v interiéru. Pokud je vám bližší světle hnědý vosk, na sestavě pracovny oceníte nejlíp, stejně jako úpravy venge na sestavě ložnice.

 

Dodání nábytku

Zcela zdarma po celé ČR. Navíc právě v kategorii rustikálního nábytku dodáváme vše v dílech, tak jak vidíte na našich fotografiích.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu