Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální jídelní židle SIL03

Kód: SIL03
nedostupné
2 330 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá patina-hnědá
Výška (cm): 105 cm
Šířka (cm): 49 cm
Hloubka (cm): 49 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vosk-lak
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální jídelní židle dřevěná SIL03

Pokud patříte mezi milovníky rustikálního nábytku do kuchyně a jídelny, nabízíme vám nejen velmi stylovou jídelní židli, ale celou řadu dalších dílů ve stejném provedení. Oblíbená povrchová úprava, která kombinuje vosk v odstínu bílé patiny a světle hnědou. Sedák lze ošetřit bezbarvým lakem proti případnému mechanickému poškození.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, proto používá dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené. Tím zamezí pozdější deformaci nábytku vlivem změny teplot, nebo vysoké vlhkosti v interiéru. Povrchová úprava voskem, který zachovává zdravotní nezávadnost dřeva. Vosk také dodává nábytku požadovanou, tolik typickou patinu pro rustikální nábytek v mexickém stylu.

Rustikální nábytek ze dřeva borovice v základních parametrech

 

- řádně vysušené dřevo zabraňuje pozdější deformaci nábytku
- nosnost jídelní židle až 130 kg
- sedák světle hnědý vosk, nebo bezbarvý lak se světle hnědým mořením
- zdravotně nezávadný nábytek
- možnost objednání pouze v odstínu bílá patina, nebou pouze světle hnědá

 

Dřevěné jídelní židle mají své místo také v moderních domácnostech. A protože obliba rustikálního nábytku neustále i u mladých lidí stoupá, naše nabídka této kategorie se samozřejmě rozšiřuje. Ve stejném provedení, jako je jídelní židle můžete pořídit řadu dalších samostatných dílů. A to, jak příjemně pak v celku působí nábytek v daném interiéru, nejlépe posoudíte na našem návrhu jídelny v sestavě.

 

Vybrat si však můžete rustikální nábytek i do řady dalších interiérů. Několik dalších sestav možná alespoň pro inspiraci.

 

- rustikální ložnice
- rustikální pracovna
- rustikální dětský pokoj (dřevo mahagon, dánský výrobce)

 

Rustikální nábytek to není jen dřevo borovice. Například od dánského výrobce u nás najdete díly nábytku vyrobené ze dřeva mahagon, od francouzského výrobce zase nábytek z lamina a mdf desky, za to však věrně imitující masiv. Nabídka je velmi zajímavá a stojí za to.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu