Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální jídelní židle Country-LUD15

Výrobce: MW
Kód: MBW0020-2015
3 456 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: světle hnědý vosk-krémová
Výška (cm): 100 cm
Šířka (cm): 42 cm
Hloubka (cm): 45 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální jídelní židle Country

Kolekce rustikálního nábytku Country nabízí samostatné díly určené k vybavení interiéru jídelny. Samozřejmě že jídelní židle nesmí chybět. Ale v nabídce kromě židle, která řeší místo k sezení, najdete i jídelní lavici, nebo praktický rustikální taburet. Jídelní židle v kategorii rustikálního nábytku jen málokdy nabízí čalounění a tak jsme rádi, že takovou židli už můžeme představit, nabídnout. Kolekce Country je více elegantní, než rustikální nábytek ovlivněný mexickou kulturou. Povrchová úprava přírodním voskem dodává židli příjemnou patinu.

 

Rustikální jídelní židle je vyrobena ze dřeva borovice s povrchovou úpravou světle hnědým voskem. Čalounění příjemně béžové, které se k rustikálnímu designu skvěle hodí. Dodání v jednom díle, samozřejmě bez nutnosti montáže. Doprava zdarma.

 

 

Rustikální nábytek do vaší jídelny, atmosféra u stolování

Kolekce rustikálního nábytku Country je určena pro vybavení především jídelny. Ale skladba nabízených dílů je široká a například knihovnu, komodu či regál lze využít i v jiných interiérech. Všechny díly představujeme samostatně, aby si každý mohl pořídit především to, co aktuálně k zařízení jídelny potřebuje. Jídelní stůl, židle a lavice mohou vytvořit také příjemný jídelní kout v obývacím pokoji.


Je třeba ale vždy pamatovat na skutečnost, že se jedná o nábytek z masivu. S daným nábytkem je třeba zacházet opatrně, na stůl nesmíte pokládat žádné horké, ani ostré předměty, aby nedošlo k poškození dřeva. Atmosféra u stolu či v jídelně vybavené rustikálním nábytkem patří ale k těm nejpříjemnějším.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.