Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální jídelna z masivu Cassala-Sao Bento

Výrobce: IL
Kód: IL040-2015
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Stůl: rozkládací-90x77x160-200
10 581 Kč
Komoda: 6 šuplíků-117x109x51
10 581 Kč
Vitrína: 171x212x51 cm
24 981 Kč
Taburet: 48x39x36
1 910 Kč

Parametry produktu

Barva: transp. bílá-odstín čalounění
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodou ředitelný lak
Výrobce: německý
Způsob dodání : demont / celé díly
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální jídelna z masivu s moderním čalouněným nábytkem

Německý výrobce v návrhu jídelny spojil samostatné díly rustikálního nábytku z masivu s nadčasovým designem čalouněného nábytku. I když spojení velmi kontrastní, v samotném důsledku v daném interiéru jídelny harmonické. Německý výrobce do návrhu zařadil rozkládací jídelní stůl, komodu s šuplíky a velmi prostornou vitrínu. Čalouněný nábytek v sytých odstínech zastupují jídelní židle a praktický taburet. Spojení odstínu transparentní bílé, která zachovává viditelnou strukturu dřeva borovice se sytými odstíny čalounění se nám velmi líbí. Kolekce rustikálního nábytku Cassala nabízí celou řadu možností sestavení nejen jídelny, ale i obývacího pokoje. Rustikální nábytek můžete pořídit i v provedení transparentní bílá doplněné hnědou.

 

Jídelní stůl nabízí možnost rozložení ze 160 cm ve složeném stavu na 200 cm v rozloženém stavu. Materiálem pro výrobu se stalo dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku. Díky kvalitě dřeva a precizní výrobě na kterou německý výrobce klade velký důraz, je také možné rozložení stolu. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava a výnos zdarma.

 

Rustikální jídelna plná odstínů a moderních prvků

Můžeme říci, že umístění velmi barevného čalouněného nábytku do interiéru jídelny je netradiční a velmi nadčasové. Ale nezapomeňme také na komfort, který takový nábytek nabízí. Výrobce zařadil čalouněný nábytek do jídelny také z toho důvodu, aby ukázal, jak lze rustikální nábytek využít i v moderní domácnosti. Fantazii se dnes opravdu meze nekladou.

 

Díky využití daných dílů také pro obývací pokoj, lze v identickém designu zařídit jídelní kout v obývacím pokoji v případě malých interiérů. V nabídce nechybí konferenční stolek a komody, které jsou vhodné i pro vybavení těchto obou interiérů. Nábytek z masivu, ať už v selském, nebo rustikálním designu, umí v dnešní uspěchané době přeci jen vytvořit jinou, příjemnou atmosféru. Dřevo je přírodním, ekologickým materiálem, který příznivě působí na psychiku člověka.


Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Rustikální komoda z masivu Cassala 3-20901565

Rustikální komoda z masivu Cassala 3-20901565

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
12 459 Kč
Rustikální jídelna z masivu Cassala bílá

Rustikální jídelna z masivu Cassala bílá

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
od 24 981 Kč
Rustikální konferenční stolek Cassala 7.2-20901612

Rustikální konferenční stolek Cassala 7.2-20901612

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
3 751 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.