0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rozkládací postýlka s úložným prostorem Sacha P0K.702-400

Výrobce: Gaut
Kód: GA00170-2015
13 016 Kč
Dostupnost:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Šířka: 79 cm
Délka: 150 cm
Prostor na spaní: 70x140 cm
Cena postýlky: s roštem, šuplíkem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: bělená borovice
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Šuplík pod postel: 140x17x72 cm

Rozkládací postýlka řeší spaní dítěte až do předškolního věku

V kolekci nábytku Sacha určené dětem od narození až do předškolního věku, najdete celou řadu velmi funkčních dílů nábytku. Takovému nábytku pak můžeme říkat či ho označit za design nové generace. Francouzský výrobce představuje jako jeden z dílů v kolekci také rozkládací postýlku s úložným prostorem. Tu lze rozložit na klasickou postel při zachování stejného rozměru místa na spaní 70x140 cm, nemusíte tak ani v pozdějším věku dítěte pořizovat novou matraci. Možné rozložení postýlky na postel má řadu výhod pro miminko i vás rodiče. Miminko si v rozměrově stejné postýlce lépe přivykne na spaní bez postranních bočnic a bude se cítit rozhodně příjemněji než v klasické posteli s rozměrem spaní 90x200 cm. Nespornou výhodou je také možné odložení vybavení interiéru na dětský pokoj školáka, který můžete pořídit až v době, kdy se vaše dítě vyhraní, tedy těsně před zahájením školní docházky. Dětský nábytek do pokoje tak pořizujete až v době, kdy má vaše dítě vlastní vkus a znáte jeho zájmy. V kolekci najdete další díly nábytku v identickém designu pro vybavení kompletního dětského pokoje miminka i předškoláka.

 

Francouzský výrobce představuje nábytek velmi kvalitní, značkový. Také proto může nabídnout nábytek, který bez větší újmy bude vašemu dítěti sloužit po několik let. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska. Nechybí abs hrany. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.