Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rozkládací postýlka až do dospělosti Zoe

Výrobce: Gaut
Kód: GA00175-2015
16 284 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Barva: bílá-šedá
Výška (cm): 106 cm
Šířka (cm): 76 cm
Délka (cm): 180 cm
Prostor na spaní: 60x120-90x190 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Dětská postel: po rozložení-100x40x194 cm

Dětská postýlka Zoe, místo na spaní od narození až po dospělost

Pokud si uvědomíme, že pořízením dětské postýlky Zoe získáme místo na spaní pro miminko od jeho narození až po dospělost, pořizovací cena tohoto důmyslného designu je více než přijatelná. Po rozložení postýlka získáte dva díly nábytku. Dětskou postel s rozměrem místa na spaní 90x190 cm a samostatnou komodu. Ve složeném stavu nabízí místo na spaní pro miminko o velikosti 60x120 cm a přebalovací komodu. Postýlka tak patří k těm, které jsou pro miminko bezpečné a pro rodiče praktické. Komoda s pultem je tím nejbezpečnějším způsobem pro přebalování miminka a vy jako rodiče máte navíc díky přebalovací komodě vše po ruce. Nemusíte tak u přebalování nikam odbíhat a vaše miminko nebude muset být nikdy samo. V kolekci Zoe představuje francouzský výrobce další díly nábytku pro miminko v identickém designu, k postýlce tak můžete pořídit třeba ještě šatní skříň, kterou rovněž využijete až do dospělosti vašeho dítěte. Pak už jen před zahájením školní docházky stačí pořídit psací stůl, jelikož postel získáte už dříve rozložením postýlky.

 

Francouzský výrobce značkového dětského nábytku s certifikací je pověstný důmyslným designem a vysokou kvalitou. Kolekce dětského nábytku šetří vaše peníze i čas. Díky vysoké kvalitě má nábytek také dlouhou životnost, nemusíte se bát, že by od narození po dospělost přišel k nějaké újmě. Cena postýlky a poté postele s roštem. Materiálem pro výrobu je mdf deska, samozřejmě nechybí abs hrany. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.