Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rozkládací jídelní stůl Palace J33.082

Výrobce: Gaut
Kód: GA00169
Rozkládací jídelní stůl v bílém, trendy odstínu. Po rozložení získáte obdélník. Stůl pro rozložení nabízí kvalitní mechanismus. Značka Gami.
nedostupné
7 103 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 74 cm
Délka (cm): 113-153 cm
Hloubka (cm): 113 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Rozkládací jídelní stůl Palace J33.082

Hledáte sněhově bílý rozkládací jídelní stůl? V naší nabídce jich najdete celou řadu a kolekce Palace představuje jeden z mnoha. Kdybychom měli nejvýstižněji charakterizovat kolekce nábytku do jídelny a obývacího pokoje Palace, tak snad jen nábytek vysoké kvality za ještě přijatelné ceny. Ano, jídelní stůl se může pochlubit certifikáty jakosti, zakončení ABS hran a to vše nabízí francouzský výrobce pod značkou Gami, která sama o sobě znalcům bydlení mnohé napoví.

Aldo: díky kvalitnímu mechanismu velmi snadné, rychlé rozložení na 153 cm

Jídelní stůl na jednom podstavci, tedy jedné noze, se v letošním roce vrací do oblíbeného výběru všech designérů. Tak trochu retro, nemyslíte? Jídelní stůl v kulatém tvaru a přesně designu, jaký nám nabízí stůl Palace, je vhodný do menších interiérů kuchyní a jídelen. Velmi dobře zvolil výrobce také odstín, trendy bílou. Můžete si však v naší nabídce vybrat rovněž stůl v provedení přírodní dub, nebo venge, stejně jako řadu dalších samostatných dílů této kolekce. Materiál mdf deska.

       

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu