Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rozkládací jídelní stůl Oscar I - bílý vysoký lesk

Výrobce: Viko design
Kód: VK0019-2023
  • výška 75 cm, hloubka 80 cm, šíře 120 až 160 cm
  • rozložení za pomocí jednoho vkladu v šíři 40 cm
  • materiál mdf desky a akrylátové desky
  • tloušťka desek 38 mm, zažehlené hrany
  • kvalitní povrchová úprava několika vrstvami laku
  • vysoký, černobílý lesk odolný vůči škrábancům
  • snadný a rychlý rozklad díky vysoké kvalitě
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
25 325 Kč

Parametry produktu

Výška: 75 cm
Šířka: 120 / 160 cm
Hloubka: 80 cm
Hmotnost: 69 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: mdf deska
Tloušťka desky: 30-40 mm
Provedení: zažehlené hrany, vysoký lesk v laku
Barva: Bílá
Způsob dodání : v demontu
Záruka: 24 měsíců
Povrchová úprava: lakováním

Především pro rozkládací jídelní stůl je kvalita zásadní

Pokud nechcete rozkládat a zase skládat jídelní stůl dlouho a ve stresu, je třeba najít takový stůl a především mechanismus, který je pro rozložení opravdu snadný a rychlý. Ano, tyto rozkládací jídelní stoly jsou dražší, ale věřte nám, že za tu pohodu u sváteční tabule s blízkými to stojí. V neposlední řadě, pokud patříte mezi milovníky vysokého lesku, pak vás kolekce jídelních stolů Oscar, nebo Niko rozhodně osloví a má co nabídnout. A nejen jídelní stoly, ale v identickém designu i konferenční stolky. 

Již z  fotografie je zřejmá tloušťka materiálu a rovněž kvalitní povrchová úprava ve vysokém lesku v několika vrstváchJídelní stůl je téměř nezničitelný a především, bude originálním designem vaší jídelny. S ohledem rovněž na vlastní design je velmi pevný s stabilní, především díky tomu, jak je řešený podstavec jídelního stolu. Rozklad za pomocí vložení jedné desky je rychlý a velmi snadný, stejně jako opětovné složení jídelního stolu. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska s akrylátovou deskou. Zažehlené hrany se netřepí, povrch je díky tvrdosti laku odolný vůči mechanickému poškození. V kolekci jídelních stolů, ale rovněž konferenčních stolků si můžete vybrat z několika odstínů vysokého lesku, my vám nyní představujeme bílý vysoký lesk. K dispozici je i černý, nebo kombinace bílá s šedým vysokým leskem. Kvalitní jídelní stůl, který překvapí v mnoha ohledech a ve vašem interiéru rozhodně bude dominantním, designovým prvkem.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Alternativní zboží

Rozkládací jídelní stůl Oscar I - bílošedý vysoký lesk

Rozkládací jídelní stůl Oscar I - bílošedý...

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
25 325 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu