Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rozkládací jídelní stůl Chris 0196TARE

Výrobce: PRS
Kód: PRS00137-2016
8 293 Kč
Dostupnost:
2 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 78 cm
Šířka: 180 cm
Hloubka: 89 cm
Hmotnost: 59 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: světlá akácie-imitace kamene
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Stůl: rozložený-219x78x89 cm

Rozkládací jídelní stůl Chris, nadčasový design i povrchová úprava

V kolekci nábytku do jídelny a obývacího pokoje představuje francouzský výrobce nejen nadčasový design v jednoduchých liniích, ale také povrchovou úpravu. Konkrétně pro jídelní stůl s možnosti rozložení to je spojení světlé akácie s imitací přírodního kamene. Nejen jídelní stůl, ale všechny díly nábytku v kolekci tak působí a vlastně také jsou velmi elegantní. Jídelní stůl v kolekci najdete ve dvojím provedení. Stůl ve tvaru čtverce a jídelní stůl ve tvaru obdélníku s možným rozložením, který vám představujeme nyní. K jídelnímu stolu můžete v identickém designu pořídit další řadu dílů, které jsou tradiční pro vybavení jídelny. Ale díky nabídce nábytku také do obývacího pokoje, můžete zařídit jídelní kout právě v tomto interiéru. A to je velmi dobře, jelikož jen málokdo má k dispozici samostatnou místnost pro vybavení jídelny.

 

Francouzský výrobce klade v kolekci Chris velký důraz na kvalitu a proto jako materiál zvolil jak laminátovou desku, tak mdf desku. Imitace přírodního kamene je velmi věrohodná, se strukturou a to díky novým technologiím povrchových úprav. Dodání stolu v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Komoda Chris 0196EN3P

Komoda Chris 0196EN3P

Dostupnost:
2 týdny
8 239 Kč
Konferenční stolek Chris 0196TABA

Konferenční stolek Chris 0196TABA

Dostupnost:
2 týdny
4 499 Kč

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.