0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rozkládací dětská postýlka Meline P0L.602

Výrobce: Gaut
Kód: GA00165-2015
9 849 Kč
Dostupnost:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 93 cm
Šířka: 73 cm
Délka: 144 cm
Prostor na spaní: 70x140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: bělená třešeň
Výrobce: francouzský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postýlka Meline nejen pro miminko

Francouzský výrobce díky možnosti rozložení dětské postýlky na postel o stejném rozměru místa na spaní, nabízí řešení od narození miminka až do pěti, šesti let. Využití postýlky samozřejmě adekvátně ke vzrůstu dítěte. Vybavení dětského pokoje pro školáka tak můžete odložit až vaše dítě bude opravdu v předškolním věku. Výhodu vidíme především v tom, že přeměnu pokoje miminka na dětský pokoj pro školáka můžete provést v době, kdy už víte jaké má dítě zájmy a jaký má vkus. Ve většině případů postýlky nabízí možnost využití jen do tří let věku dítěte a to ještě v tomto věku nemá vyhraněný vkus. Další výhodou je také že, že v prostorově menší posteli si dítě snadněji přivykne klasickému spaní, tedy bez postranních bočnic. navíc nemusíte měnit či lépe řečeno pořizovat ani matraci. ta zůstává i po rozložení postýlky stejná v rozměru místa na spaní 70x140 cm. V kolekci najdete i další díly nábytku pro možné sestavení dětského pokoje jako kompletně vybaveného interiéru v jednotném designu.

 

Francouzský výrobce představuje nábytek velmi kvalitní, značkový. Také proto může nabídnout nábytek, který bez větší újmy bude vašemu dítěti sloužit po několik let. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska. Nechybí abs hrany. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnostGautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská komoda Meline P0L.160

Dětská komoda Meline P0L.160

Dostupnost:
3 - 4 týdny
7 948 Kč
Přebalovací komoda Meline P0L.160-611

Přebalovací komoda Meline P0L.160-611

Dostupnost:
3 - 4 týdny
10 137 Kč

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.