0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rozkládací dětská postýlka Lilo

Výrobce: Gaut
Kód: GA0041-2017
Dostupnost:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Dětská postýlka
Šuplík k dětské postýlce

Parametry produktu

Výška: 75 cm
Šířka: 145 cm
Hloubka: 89 cm
Nosnost: 70 kg
Prostor na spaní: 70x140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: laminát 18 - 36 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: šedý dub-bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Šuplík pod postel: 140x17x72 cm
Dětský pokoj filtr: pro miminko

Už nemusíte dětskou postýlku prodávat, stačí ji rozložit na klasickou dětskou postel

V posledních letech už jen málokterá postýlka nenabízí možnost rozložení na dětskou postel. Prvním krokem je využití postýlky pro vaše miminko od narození do tří let. Druhým krokem je přeměna postýlky na klasickou dětskou postel se stejným rozměrem místa na spaní a to pro matraci 70x140 cm. Dětskou postel využije vaše už větší dítě do pěti, někdy i šesti let, samozřejmě dle jeho vzrůstu. Proč v posledních letech přinášejí výrobci nábytku do nabídky tyto rozkládací postýlky? Návrháři nábytku zjistili, že přechod miminka z postýlky na klasickou postel je stresující, dítě se cítí ve velké posteli ztraceno. Postel, kterou rozložíte z postýlky již vaše dítě zná a je bezpečnější. Lůžko je nízko nad zemí, prostor na spaní je stejný a tak se dítě moc nepřemisťuje. Každé dítě se zkrátka cítí pohodlněji. V ceně postýlky je také rošt, který nabízí dvě možné polohy. Rošt samozřejmě využijete i po rozložení postýlky na postel, stejně jako matraci. V nabídce je rovněž šuplík, který lze rovněž využívat i u postele, nejen postýlky. V kolekci Lilo francouzský výrobce nabízí celou řadu dalších dílů pro možné sestavení kompletního dětského pokoje miminka. Pokud nechcete zařizovat celý dětský pokoj, pak k postýlce rozhodně doporučujeme alespoň pořídit komodu s přebalovacím pultem. i ten lze v pozdějším věku miminka demontovat a máte krásnou komodu třeba až do dospělosti vaše dítěte.


Materiálem pro výrobu postýlky se stala laminátová deska s dostatečnou tloušťkou, která zaručuje vysokou kvalitu postýlky. A díky kvalitě je také možné bezproblémové rozložení. Hrany zakončeny systémem abs. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Díky kvalitě, která je na vysoké úrovni, nabízíme také prodlouženou záruku a to až na 36 měsíců. Dětský nábytek s řadou certifikátů jakosti.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - bezpečnost pro užívání, zdravotní nezávadnost


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Více z kolekce

Dětský pokoj, dětský nábytek pro miminko, kolekce Lilo

Přejít do kolekce
Kolekce
Kolekce
Kolekce

V kolekci také najdete

Dětská šatní skříň Lilo

Dětská šatní skříň Lilo

Dostupnost:
3 - 4 týdny
9 272 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rozkládací dětská postýlka Clapotis P0M.602

Rozkládací dětská postýlka Clapotis P0M.602

Dostupnost:
3 - 4 týdny
8 638 Kč
Rozkládací dětská postýlka Adele P1K.605

Rozkládací dětská postýlka Adele P1K.605

Dostupnost:
3 - 4 týdny
11 807 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.