0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl s nadstavcem pro holku Rose

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0072-2016
Předpokládaný termín:
nedostupné
Psací stůl : 125x75x63
Nadstavec: 124x100x26 cm
Dětská židle: 41x45x88
1 735 Kč

Parametry produktu

Materiál: mdf deska, lamino
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Kvalitní dětský psací stůl nabízí hned několik možností

Upřednostňujete u nábytku pro děti kvalitu a design, byť i za vyšší cenu? V kolekci značkového dětského nábytku máte možnost, navíc získáte nábytek s prodlouženou zárukou až na sedm let. Jedním z mnoha dílů typicky dívčí kolekce je i psací stůl s nadstavcem, ke kterému můžete pořídit i stylovou židli a dokonce i stolní lampu z téže kolekce. Vše tak může být zařízeno v dětském pokoji velmi elegantně, dané prvky na sebe vzájemně navazují. Psací stůl lze pořídit samostatně, tedy bez nadstavce, ovšem pokud máte k vybavení dětského pokoje málo místa, nadstavec rozhodně využijete. A ještě ušetříte nemalé místo v interiéru. V kolekci Rose najdete výběr z nabídky dílů v typickém dívčím designu s rustikálními prvky. Opravdu "princeznovské" a vhodné pro malé i větší slečny, už dospívající dívky.

 

Turecký výrobce věnuje maximální pozornost kvalitě nábytku, která je opatřena také certifikáty a sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska, dodání v dílech s nutností montáže. Psací stůl, nadstavec i židli můžete pořídit samostatně. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

-10%
Dětský psací stůl pro holku Amori AMBU1314

Dětský psací stůl pro holku Amori AMBU1314

Předpokládaný termín:
7 411 Kč
2-3 týdny
6 670 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.