0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Psací stůl s nadstavcem a židlí pro děti i studenty White Life

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0062-2016
Dostupnost:
nedostupné
Psací stůl : 120x75x61
Nadstavec: 119x72x25 cm
Dětská židle: 41x45x88
1 735 Kč

Parametry produktu

Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětský psací stůl nabízí vše, co školák či student potřebuje

Pokud právě hledáte vhodné řešení pro vašeho školáka či studenta, aby jste mu poskytli vše potřebné pro učení, kolekce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let má co nabídnout. V kolekci White Life můžete pořídit velmi praktický dětský psací stůl s nadstavcem, který spolu také s dostupnou dětskou židlí bude ozdobou každého stylového dětského pokoje. Nadstavec je velmi praktický díky navýšení odkládacích prostorů, dětská židle polstrována a tak velmi komfortní. Navíc vhodně zapadá do celého konceptu nábytku. Značkový nábytek pro děti to není jen prodloužená záruka, ale také možnost nábytek spojovat v daném interiéru do harmonických celků a to díky bytovým doplňkům. K psacímu stolu můžete tematicky stejně laděný design pořídit i v podobě stolní lampy či dokonce koberce.

 

Info Aldo: psací stůl, nadstavec i dětskou židli můžete pořídit i samostatně

 

Turecký výrobce věnuje maximální pozornost kvalitě nábytku, která je opatřena také certifikáty a sedmiletou zárukou. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.