Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl na pojezdech nad postel Flex oak

Výrobce: Trasman
Kód: TRS0031-2022
  • výška 97 cm, šíře 175 cm, hloubka 40 cm
  • snadný a rychlý posun díky kvalitním pojezdům
  • materiál laminátová deska, nad postele šíře 140 a 160 cm
  • k práci, nebo komfortní snídani v posteli
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
5 116 Kč
4 604 Kč
-10%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 5 116 Kč

Parametry produktu

Výška: 97 cm
Šířka: 175 cm
Hloubka: 40 cm
Prostor na spaní: 160 x 200 cm, 140 x 200 cm
Hmotnost: 32 kg
Počet balíků: 2 ks
Barva: Světlý dub, antracit
Materiál: lamino
Provedení: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

U nás najdete doplňky, které vám vytvoří komfortní bydlení se vším všudy

Představujeme vám unikátní design psacího stolu, nebo stolu pro příjemnou snídani, u které se nespěchá do práce. Stůl na pojezdech, stůl, který s ohledem na jeho šíři mohou využívat dvě osoby současně. Velmi praktické a komfortní řešení, které určitě řadu z vás potěší. A za nás, takovýto bytový doplněk určitě v bytovém designu chyběl. Doma se všichni máme cítit jako v bavlnce a tento design k pohodlí bezesporu přispívá. 

A pokud stůl nad postelí již nepotřebujete, snadným přesunem díky kvalitním pojezdům můžete umístit kdekoliv ve vaší ložnici jako praktický odkládací stolek. Nebo třeba právě pod vaši televizi jako na jedné z ilustračních fotografií. Styl, elegance a vysoký komfort do ložnice rozhodně patří.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. 

Trasman
Španělský výrobce patří k těm, kteří se soustředí především na moderní design, který je navržen dle zásad ergonomie bydlení. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný, design je velmi pestrý, stejně jako široká škála odstínů na výběr. Tradice výrobce dlouhodobá a je rozhodně díky letitým zkušenostem zárukou té nejvyšší kvality. Dětský nábytek španělského výrobce je velmi praktický a ohleduplný k rozměrům místnosti, je tak vhodný rovněž do malých interiérů.

Související zboží

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu