0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl Frizzy 99800650 - sestava s židlí

Výrobce: IL-I
Kód: IL00158
6 772 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Psací stůl : 115x73x62-93 cm
Křeslo: 62x66x115-125 cm
Materiál: mdf deska-kov
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Dostupnost: od 52. týdne

Psací stůl Frizzy 99800650 - sestava s židlí

Pokud hledáte cenově dostupné a praktické řešení s mnoha funkcemi do vaší kanceláře, rádi bychom vám představili nábytek z kolekce německého výrobce. Dokonce si můžete pořídit i regál s barevnými látkovými boxy, které jsou umístěny v zadní části místnosti. V ceně sestavy v trendy bílém provedení je pak psací stůl a kancelářské křeslo.

Ale pojďme se podívat na psací stůl trochu blíže. Netypický design nabízí vše dle zásad ergonomie bydlení a tak, aby jste měli možnost i při dlouhodobém sedavém zaměstnání mít zdravé držení těla, tedy páteře. Stůl má nastavitelnou výšku psací plochy, ale také, a to je zatím spíše výjimečná funkce u psacích stolů, nastavitelný sklon této plochy. Pokud plochu skloníte směrem k sobě, malý žlábek vám zadrží veškeré psací potřeby. Dalšími důmyslnými "vychytávkami" německého výrobce jsou úchytky, třeba na aktovku, či odkládací police pod deskou stolu.

Nastavitelná je samozřejmě také výška sedáku židle, která je umístěná na pojezdech. To vše vám nabízíme v trendy a oblíbené barvě sněhově bílé. V neposlední řadě chceme zdůraznit, že také materiál byl zvolen velmi kvalitní. Mdf deska, která je nesrovnatelná s laminátovou, samozřejmě v plusu pro mdf desku.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.